Dodaj do ulubionych

Peeling azjatycki

IP: *.setup.com.pl 05.09.02, 13:06
Dziewczyny, czy któraś z was robiła sobie ten peeling?
Jeśli tak to opiszcie wrzażenia czy pomógł /chce wygładzić troche skórę i
usunąć blizny i przebarwienia/, gdzie robiłyście i ile kosztuje i jak często
to można robić. Ja za rok wychodzę za mąż i chciałabym trochę poprawic stan
mojej cery. Z góry dzięki.
Obserwuj wątek
    • Gość: gAndzia Re: Peeling azjatycki IP: *.se.com.pl / 10.0.200.* 05.09.02, 13:27
      jeśli chodzi o green peel, po którym trzeba się bunkrowac w domu, to robiłam w
      sharleyu i serdecznie odradzam, przynajmniej w tym gabinecie. cerę leczyłam
      baaardzo długo.

      opisałam to: www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?
      f=211&w=2630345&a=2630630

      • Gość: madzior Re: Peeling azjatycki IP: *.setup.com.pl 05.09.02, 14:13
        Gość portalu: gAndzia napisał(a):

        > jeśli chodzi o green peel, po którym trzeba się bunkrowac w domu, to robiłam
        w
        > sharleyu i serdecznie odradzam, przynajmniej w tym gabinecie. cerę leczyłam
        > baaardzo długo.
        >
        > opisałam to: <a
        href="www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?"tar
        > get="_blank">www2.gazeta.pl/forum/794674,30353,794652.html?</a>
        > f=211&w=2630345&a=2630630
        > -----------------------------
        gAndzia wielkie dzięki o rade jednak nie moge dostac się na ten wątek, możesz
        jeszcze raz przesłać ten link.
        Dzięki.
        • g_andzia Re: Peeling azjatycki 05.09.02, 15:14
          tu niestety nie mozna wklepywac linków, spróbuj przekopiować cały adres albo
          poszukaj przez wyszukiwarke słowa "sharley" (był to wątek heleny,
          bodajeże "sharley - nigdy wiecej" czy "sharley - nie polecam":))
          sam zabieg, być może (jesli jest prawidłowo wykonany) działa, ale przed
          sharleyem ostrzegam. może jakies złuszczanie sobie zrób?
        • g_andzia Re: Peeling azjatycki 05.09.02, 15:14
          tu niestety nie mozna wklepywac linków, spróbuj przekopiować cały adres albo
          poszukaj przez wyszukiwarke słowa "sharley" (był to wątek heleny,
          bodajeże "sharley - nigdy wiecej" czy "sharley - nie polecam":))
          sam zabieg, być może (jesli jest prawidłowo wykonany) działa, ale przed
          sharleyem ostrzegam. może jakies złuszczanie sobie zrób?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka