Gość: madzior
IP: *.setup.com.pl
05.09.02, 13:06
Dziewczyny, czy któraś z was robiła sobie ten peeling?
Jeśli tak to opiszcie wrzażenia czy pomógł /chce wygładzić troche skórę i
usunąć blizny i przebarwienia/, gdzie robiłyście i ile kosztuje i jak często
to można robić. Ja za rok wychodzę za mąż i chciałabym trochę poprawic stan
mojej cery. Z góry dzięki.