Gość: cienkie_wloski
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
24.09.05, 11:44
Witam,
na wizazu wyczytałam, że dobrze pomaga włoskom "Kompleks odżywczy w ampułkach
Radical stymulujący wzrost włosów", 15 ampułek kosztuje około 30 zł.. ale mam
pytania do osób które go stosowały bądź stosują - jak często się go używa,
czy te 15 ampułek to jest cała kuracja? (np miesięczna), i czy jedno
opakowanie(15szt)/jedna kuracja wystarcza zeby zobaczyc jakies efekty? Prosze
o pomoc bo jestem zrozpaczona.. wlosy mi prawie nie rosna :( Grzywke ostatnio
podcinalam 3 miesiace temu i jej długosc praktycznie sie nie zmienila.. Biore
witaminy ( Humavit ze skrzypem i pokrzywą) i nie borykam sie z jakims
nadmiernym wypadaniem ale zdecydowanie kondycja wlosow pozostawia wiele do
zyczenia..
Bardzo licze na wasza pomoc..
Zdesperowana