IP: *.brda.net 24.09.05, 18:26
Hej kobietki, jesli macie ochotę zrobic sobie tanio akryle, zapraszam do
mnie :-) Robię u siebie w domku (Bydgoszcz) a cena waha się od 35-55 zł (więc
dużo taniej niz w salonie) Na razie powiększam swój asortyment jako że od
stycznia otwieram salon w Szkocji :-) Jesli jesteście zainteresowane piszcie
na nicoretta@poczta.fm Chętnie odpowiem tez na wsze pytania związane z tym
tematem :-)
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: Agasik Re: Akryle IP: *.brda.net / *.brda.net 26.09.05, 18:36
      A jakiej firmy są materiały, których Pani używa? No i gdzie dokładnie można
      Panią znaleźć?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka