Gość: paznokieć :-)
IP: *.brda.net
24.09.05, 18:26
Hej kobietki, jesli macie ochotę zrobic sobie tanio akryle, zapraszam do
mnie :-) Robię u siebie w domku (Bydgoszcz) a cena waha się od 35-55 zł (więc
dużo taniej niz w salonie) Na razie powiększam swój asortyment jako że od
stycznia otwieram salon w Szkocji :-) Jesli jesteście zainteresowane piszcie
na nicoretta@poczta.fm Chętnie odpowiem tez na wsze pytania związane z tym
tematem :-)
Pozdrawiam!