mopsik12 25.09.05, 10:35 W czasie ciąży zaczęły pekać mi naczynka na dekolcie...nie muszę chyba nikomu mówić,że wyglada to mało estetycznie....Czy któś zna krem do cery naczynkowej,ale taki,który naprawdę działa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: justy Re: Dekolt..... IP: 213.241.34.* 25.09.05, 10:45 "naprawdę działa" czyli usuwa naczynka? nie ma takiego- pozostają tylko zabiegi. używaj kremu z dobrym filtrem, smaruj dekold kremem z wit.C (np. active c LRP), łykaj rutinoscorbin/cerutin, unikaj wysokich temperatur- żeby nie było gorzej Odpowiedz Link Zgłoś