Dodaj do ulubionych

Dekolt.....

25.09.05, 10:35
W czasie ciąży zaczęły pekać mi naczynka na dekolcie...nie muszę chyba nikomu
mówić,że wyglada to mało estetycznie....Czy któś zna krem do cery
naczynkowej,ale taki,który naprawdę działa?
Obserwuj wątek
    • Gość: justy Re: Dekolt..... IP: 213.241.34.* 25.09.05, 10:45
      "naprawdę działa" czyli usuwa naczynka? nie ma takiego- pozostają tylko zabiegi.

      używaj kremu z dobrym filtrem, smaruj dekold kremem z wit.C (np. active c LRP),
      łykaj rutinoscorbin/cerutin, unikaj wysokich temperatur- żeby nie było gorzej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka