ba.sia 20.12.05, 13:38 Jak dziewczyny radzicie sobie z tym podlym zapachem ? Podklad mi pasuje, ale gdy go wacham mam wrazenie, ze jest tam caly zestaw metali ciezkich. A moze tylko zawartosc mojego pojemniczka jest jakas felerna i tak smierdzi ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
izolatka Re: MFactor Colour Adapt - pyt. do stosujacych 20.12.05, 17:49 Mój nie śmierdzi. Ale może mi nie przeszkadza? Odpowiedz Link Zgłoś
mangax Re: MFactor Colour Adapt - pyt. do stosujacych 20.12.05, 18:51 <pobiegłam sprawdzić czy mój też "podle pachnie" :)> otóż - nie (wcześniej nawet tego zapachu nie czułam) - owszem jakiś tam swój "aromat" ma, ale bardzo słaby - no i umieściłabym go w kategorii "ani przyjemny ani drażniący" pozdr. ___________ forum: Grupa TrzymającaWładzę - jeśli uważasz, że się nadajesz ... próbuj ;> Odpowiedz Link Zgłoś