Dodaj do ulubionych

MFactor Colour Adapt - pyt. do stosujacych

20.12.05, 13:38
Jak dziewczyny radzicie sobie z tym podlym zapachem ? Podklad mi pasuje, ale
gdy go wacham mam wrazenie, ze jest tam caly zestaw metali ciezkich. A moze
tylko zawartosc mojego pojemniczka jest jakas felerna i tak smierdzi ?
Obserwuj wątek
    • izolatka Re: MFactor Colour Adapt - pyt. do stosujacych 20.12.05, 17:49
      Mój nie śmierdzi. Ale może mi nie przeszkadza?
    • mangax Re: MFactor Colour Adapt - pyt. do stosujacych 20.12.05, 18:51
      <pobiegłam sprawdzić czy mój też "podle pachnie" :)>

      otóż - nie (wcześniej nawet tego zapachu nie czułam) - owszem jakiś tam swój
      "aromat" ma, ale bardzo słaby - no i umieściłabym go w kategorii "ani przyjemny
      ani drażniący"

      pozdr.
      ___________

      forum: Grupa TrzymającaWładzę - jeśli uważasz, że się nadajesz ... próbuj ;>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka