Gość: klara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.06, 02:19 czy faktycznie działa?zastanawiam sie na zakupem.czy ma włsciwosci nawilzajace? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: klara Re: OLIGO VICHY!!!pod oczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.06, 02:19 up Odpowiedz Link Zgłoś
renata18 Re: OLIGO VICHY!!!pod oczy 31.01.06, 08:27 ja stosuje ale jakis super efektow nie widze, po zarwanej nocy i tak sa wroki pod oczami(niestety) Odpowiedz Link Zgłoś