Gość: kasia
IP: *.server.ntli.net
15.03.06, 23:01
Po wieczornym prysznicu, smaruje sie balsamem, czy idac nastepnego dnia,
mniej wiecej w poludnie do solarium, powinnam ten balsam zmyc, czy wchlonie
on sie juz na tyle, ze w niczym to nie przeszkadza? Wogole, jak to jest:)?
Wiadomo, ze do solarium idzie sie bez makijazu, ale czy mozna isc
wysmarowanym np. jakims balsamem, czy raczej "na czysto", chodzi mi o to, czy
ten balsam, moze zmniejszyc efekty solarium lub w czyms zaszkodzic?
Przepraszam, ze tak zakrecilam temat:). Z gory dzieki za odpowiedzi.
Pozdrawiam:).