Dodaj do ulubionych

LAVERA podkład...

16.05.06, 15:58
Czy ktoś już wypróbował? Kusi mnie bardzo ten podkład:-) Ale lekko kryjący brzmi niezachęcająco, nie mówię, że lubię "maskę" na twarzy, ale dobrze jest trochę ukryć niedoskonałości na specjalne okazje;-)
Obserwuj wątek
    • chihiro2 Re: LAVERA podkład... 16.05.06, 16:06
      A mozna gdzies kupic "naziemnie", zwlaszcza w stolicy?
    • very_martini Re: LAVERA podkład... 16.05.06, 18:42
      zamówiłam kurde 3 tygodnie temu i ani widu, ani słychu.
      wczoraj się wkurzyłam i napisałam do sklepu - zero reakcji. Jeszcze parę dni i
      wkurzę się jeszcze bardziej i napiszę do Niemiec. A co!

      16%VOL
      22%VAT

      --
      takie tam... forum homeopatia
      • mokta radze zadzwonić i dosadnie powiedzieć o co chodzi 16.05.06, 19:49
        zawsze działa.
        • very_martini Re: radze zadzwonić i dosadnie powiedzieć o co ch 17.05.06, 14:55
          gdyby na stronie był numer, to bym się ani chwili nie zastanawiała.

          16%VOL
          22%VAT

          --
          takie tam... forum homeopatia
          • mokta Re: radze zadzwonić i dosadnie powiedzieć o co ch 17.05.06, 19:21
            a adresu tez tam nie ma? mogłabys wtedy zadzwonić na info i dostałabyś ich numer.

            Inny sposób to słanie codziennie po 3 lub więcej maili.
            • very_martini Re: radze zadzwonić i dosadnie powiedzieć o co ch 18.05.06, 11:39
              odezwali się i przeprosili, pewnie nieszczerze,ale już tam. Fajnie, bo już
              miałam biec do aklepu po jakiś syfny podkład. Paczka ponoć w drodze, więc
              napiszę o podkładzie.

              16%VOL
              22%VAT


              --
              takie tam... forum homeopatia
      • fyde Re: LAVERA podkład... 17.05.06, 07:00
        very_martini napisała:

        > zamówiłam kurde 3 tygodnie temu i ani widu, ani słychu.
        > wczoraj się wkurzyłam i napisałam do sklepu - zero reakcji. Jeszcze parę dni i
        > wkurzę się jeszcze bardziej i napiszę do Niemiec. A co!
        >
        Kurczę nieładnie:/
    • szpulotek polecam fluid Logony 16.05.06, 19:47
      ZNAKOMITY w kazdym razie dla mnie. Nie jest maskowaty, a kryje co trzeba,
      uzywam 02 beige intense.
      • fyde Re: polecam fluid Logony 17.05.06, 06:59

        A ile kosztuje, co to za kolor mniej więcej:-) i w którym sklepie kupowałaś?
    • szpulotek Logona cena 17.05.06, 09:51
      Zapłaciłam coś około 12 euro /mieszkam w Berlinie/Jak opisac kolor? Bez, na
      poczatku myslalam, ze zbyt ciemny, ale po nalozeniu kolor miesza sie z moim
      wlasnym i wyglada sie naturalnie zdrowo, a nie blado, szaro i wymięcie. Niczym
      potem tego jeszcze nie pudruje, troche rozu jedynie i to wszystko, czasem
      leciutenko puder brazujacy.
      • fyde Re: Logona cena 17.05.06, 10:23
        Acha czyli nie mozna kupic w polskich sklepach netowych:/ szkoda...
        • melba_piszczykowa Re: Logona cena 24.05.06, 09:48
          fyde alez mozesz kupic podklad Logony u tej pani na allegro, co mamy osobny
          watek zalozony przez deanne chyba :) popros o cennik i tam zobaczysz co jest...
    • fyde Very nadal nie masz podkladu? 22.05.06, 16:41
      jejku:/
      • very_martini Re: Very nadal nie masz podkladu? 22.05.06, 23:22
        no nie mam nie mam, a żebyś wiedziała, jak wypatruję listonosza... w piątek
        dostałam od nich maila, ze przepraszają, ale mieli awarię systemu
        informatycznego i już jest toto w drodze. Może...

        16%VOL
        22%VAT

        --
        takie tam... forum homeopatia
        • fyde Re: Very nadal nie masz podkladu? 24.05.06, 08:21


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka