Dodaj do ulubionych

rozmiary spodni

IP: 195.205.146.* 24.05.06, 18:11
orientuje sie tylko w tej rozmiarowce 34, 36, 38 itd a nie wiem o co chodzi w
rozmiarach 27, 28. moglby mi ktos wyjasnic? albo podac mniej wiecej jakie
wymiary przypadaja na dany rozmiar? dzieki z gory!
Obserwuj wątek
    • fionus Re: rozmiary spodni 24.05.06, 18:22
      nie wiem dokladnie jak to jest z tym bo to pokrecone jest
      ale 25 odpowiada 34, 26 czy tam 27 to 36, a 28 , to 38 tak mi sie wydaje
    • Gość: Nika Re: rozmiary spodni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 18:33
      Rozmiary 25, 26 itd. odpowiadają calom.
      1 cal to ok. 2,54cm. Czyli dany rozmiar mnożysz x2,54 i tym sposobem
      otrzymujesz obwód w cm.
      Np. 26 x 2,54 = 66,04cm.
      • Gość: rozmiarowka Re: rozmiary spodni IP: 195.205.146.* 24.05.06, 18:36
        naprawde?! :O bo ja mam 63 w pasie, a rozmiar 27... chyba ze to zalezy od kroju
        spodni? bo biodrowki zapinaja sie przeciez nizej!
        • Gość: lila stars Re: rozmiary spodni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.06, 19:17
          To jest tak jeśli dziewczyna nosi rozmiar spodni 34- to rozmiar 26, jeśli 36 to
          tak 27, 28 (zależy od kroju) natomiast 38- to 29, 30, 31 (też zależy od modelu)
          40- 32!!
          Wiem bo pracowałam kiedyś w sklepie z jeans, a poza tym jak pójdziesz do sklepu
          to kobitka tylko spojrzy i bedzie wiedziała jaki rozmiar ci podać
        • Gość: Colleen Re: rozmiary spodni IP: *.chello.pl 25.05.06, 12:39
          Pas to chyba okreslenie na gorna czesc spodni, tam gdzie jest guzik itp ;) i to
          chyba widnieje w tabelach rozmiarow. No a 63 to masz chyba w tali, czyli tam
          gdzie wciecie, prawda? Sama mam w talii 64 i tez nosze 27 jesli to biodrowki, a
          jesli spodnie maja troche wyzszy stan to 26. W tej drugiej rozmiarowce 34 lub
          36.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka