bawara1985
01.12.06, 21:06
Potrzebuje tylko malutkiej pomocy, otórz od pewengo czasu, a dokladnie od
sierpnia mam problemy z cera, tzn ciagle jakies wypryski, (pryszcze) krostki,
nie mialam jak dotad problemu z tym defektem, a mam juz 21 lat wiec chyba za
pozno troszke na oznaki mlodzienczosci, zauwazylam ta zmiane akurat w
sierpniu poniewaz zmienilam krem do twarzy z nivea soft na dove i to chyba
byl blad strasznie tlusty jest ten krem i nie odpowiada mi zupelnie, wrocilam
do poprzedniego , dbam o cere roznymi piankami, zelami, tonikami wszystko z
garneira i nic nie wiem juz co mam robic moze to zle firmy wybieram, a moze
sa jakies domowe sposoby na oczyszczenie twarzy. Jak to mi ktos powiedzial to
sa
Zewnetrzne oznaki wewnetrznych potrzeb
pozdrawiam moze ktos pomoze dziekuje z gory :)