Dodaj do ulubionych

Twarz pomocy

01.12.06, 21:06
Potrzebuje tylko malutkiej pomocy, otórz od pewengo czasu, a dokladnie od
sierpnia mam problemy z cera, tzn ciagle jakies wypryski, (pryszcze) krostki,
nie mialam jak dotad problemu z tym defektem, a mam juz 21 lat wiec chyba za
pozno troszke na oznaki mlodzienczosci, zauwazylam ta zmiane akurat w
sierpniu poniewaz zmienilam krem do twarzy z nivea soft na dove i to chyba
byl blad strasznie tlusty jest ten krem i nie odpowiada mi zupelnie, wrocilam
do poprzedniego , dbam o cere roznymi piankami, zelami, tonikami wszystko z
garneira i nic nie wiem juz co mam robic moze to zle firmy wybieram, a moze
sa jakies domowe sposoby na oczyszczenie twarzy. Jak to mi ktos powiedzial to
sa
Zewnetrzne oznaki wewnetrznych potrzeb
pozdrawiam moze ktos pomoze dziekuje z gory :)
Obserwuj wątek
    • littlefrog Re: Twarz pomocy 01.12.06, 21:12
      Przy takiej cerze najlepiej minimum kremów i dobry dermatolog :)
      • bawara1985 Re: Twarz pomocy 01.12.06, 21:15
        ale nie mam tlustej cery co najwzyej mieszana wiec doprawdy niei wme dlaczego
        takie problemy
    • olunia861 Re: Twarz pomocy 01.12.06, 21:48
      hej, napisalam na gazetowego do Ciebie wiadomosc:)
    • mi.mare Re: Twarz pomocy 02.12.06, 00:48
      Nie chcę Cię martwić ale mnie trądzik zaatakował właśnie wieku 20 lat i później
      było już tylko gorzej. Też zaczęło sie od drobnych krostek. Chodziłam po
      różnych dermatologach, przetestowałam masę specyfików (od toników po
      antybiotyki). Najbardziej pomógł mi krem acne-derm, dostepny bez recepty w
      aptekach za 20 zł. Oczywiście polecam wizytę u lekarza bo może w Twoim
      przypadku to coś innego, mniej groźnego.
      Życzę zdrowia
      • littlefrog Re: Twarz pomocy 02.12.06, 01:00
        Ja mam 24lata i w zasadzie od pół roku nie walczę z trądzikiem, więc wszystko
        jest możliwe ;)
        • bawara1985 Re: Twarz pomocy 02.12.06, 09:48
          dziekuje za pomoc kolezanki :)
          pozdrawiam
          • shava Re: Twarz pomocy 02.12.06, 10:49
            Podobno sok z aloesu czyni cuda.
            Ja walczę bezskutecznie od 4 lat i jest coraz gorzej z każdym dniem.
            Został mi już tylko ten sok.
            • amber79 Re: Twarz pomocy 02.12.06, 12:08
              polecam tonik i krem pichtowy. czyni cuda
              • bawara1985 Re: Twarz pomocy 03.12.06, 10:58
                wiec chyba udam sie do mojej apteki po ten pichtowy specyfik najlepij wszystkie
                z tej serii czytalalm na necie referencje:D i podobno zdialal juz cuda
                pozdrawiam :) i dziekuje
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka