Dodaj do ulubionych

nowe błyszczyki LOREALA

IP: 157.25.119.* 09.04.03, 11:43
Dziewczyny czy używałyście nowych błyszczyków LOREALA? Co o nich sądzicie?
Czy warto kupić? A może któraś pamięta ile kosztują?
Obserwuj wątek
    • Gość: inka Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: *.BMJ.net.pl 09.04.03, 13:44
      w drogeriach około 45zł, w hurtowni 38zł, na allegro jkeszcze taniej :)

      ale nie uzywałam, jeszcze...
      • Gość: malosi Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.03, 11:46
        Dają taki sam efekt jak pomadki maybelline ultra shine dimonds , nawet pomadki
        są lepsze bo bardziej zmiękczają usta i pomadka kosztuje okolo 30 zł nawet 29 a
        błyszczyki od 40 do 45 więc jest róznica
    • Gość: olaola Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: *.de.deuba.com 09.04.03, 13:52
      czesc
      moja mama sobie kupila i jest bardzo zadowolona delikatny nawilzajacy i trwaly i ja tez sobie kupie
      • Gość: em Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: 62.148.83.* 09.04.03, 14:15
        efektowne, fajne, polecam
        • Gość: MASZA Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 09.04.03, 21:35
          na WWW,Allegro.pl kupisz nawet za 26zł+ koszt wysyłki(ok.3,70 za list)pozdrawiam
    • Gość: madziara Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: *.gdynia.mm.pl 10.04.03, 00:00
      poprostu rewelacja!!warto wydac nawet te 44 zl.,polecam..
    • Gość: kurka Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: *.acn.waw.pl 10.04.03, 15:33
      czy ktoras z was ma moze blyszczyk tej firmy w kolorze zmrozonego beżu? czy
      usta pociagniete nim nie wydaja sie zbyt zgaszone (nieboszczykowate)?
      • Gość: inka Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: *.BMJ.net.pl 10.04.03, 23:05
        dobre pytanie

        ja właśnie zstanawiam się nad kolorkiem 06 Sand tylko obawiam sie czy nie
        będzie za jasny...
    • Gość: inka Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: *.BMJ.net.pl 11.04.03, 00:17
      Dziewczyny a jakie macie kolorki??? bo nie mogę się zdecydowac :)
      albo 14 Gem crystal albo 06 Sand...
      • Gość: agda Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: 212.244.249.* 11.04.03, 09:06
        14 Gem jest super dla popielatej blondynki ze średnio jasną cerą
        • Gość: inka Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: *.BMJ.net.pl 11.04.03, 12:27
          a ja jestem szatynką z raczej ciemną cerą :)
          • Gość: em Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: 62.148.83.* 11.04.03, 13:09
            carmin crystal 13 - taki strasznie owocowy kolor, jak czerwony sok
    • Gość: Iga Re: nowe błyszczyki LOREALA IP: *.sloneczny.pl / 10.2.17.* 13.04.03, 17:15
      Dzis kupilam i jestem zawiedziona- nic rewelacyjnego jak na ta cene. Wady:
      slabo kryje (no ale to w koncu blyszczyk...), nieciekawie pachnie (bourjois
      wypadaja tu znacznie lepiej), troche zbyt plynny- "rozlewa sie" poza kontur
      warg, bardzo nietrwaly- zjada sie po doslownie kilkunastu minutach. Zalety:
      ciekawe kolorki, efekt nawilzenia ust. Generalnie nie polecam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka