Gość: M@M IP: *.swiebodzin.sdi.tpnet.pl 05.12.01, 23:42 Czy wiecie coś o tej firmie?podobno rozprowadza kosmetyki naturalne,bez chemii(nie bardzo w to wierzę).Proszę o informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dorota Re: ATW IP: *.punkt.pl 07.12.01, 12:11 Gość portalu: M@M napisał(a): > Czy wiecie coś o tej firmie?podobno rozprowadza kosmetyki naturalne,bez chemii( > nie bardzo w to wierzę).Proszę o informacje. Miałam krem na cellulitis tej firmy. Był niezły, ale nie stać mnie było na kupno kilku tubek, a tylko wtedy efekty byłyby naprawdę widoczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monia Re: ATW IP: *.bielsko.sdi.tpnet.pl 08.12.01, 14:44 Zamówiłam sobie kiedyś serię "Antystres",zachęcona reklamami w gazetach i internecie.Wystarczyło mi powąchanie tych kosmetykówzżeby wiedzieć ,że to nie dla mnie.Zapach był mydlany i to mi wystarczy.ło.Jestem alergikiem i zapach kremu duzo mi mówi.wolę kremy Eris ,albo te,które teraz używam czyli Vilcacora.Teraz chce wypróbować z tej samej serii krem Maca.Ceny mają naprawdę nie za wysokie-25-30zł. Lubię zmieniać kosmtyki,ale tych narazie będę się trzymać.Szkoda tylko,że nie mają mleczek toników itp. no więc jeśli chodzi o moje zdanie to ATW napewno nie.Wolę inne firmy min.lubię też Avene-używam mleczko i tonik oraz podkład kompaktowy.No i oczywiście Eris. Jakby kogoś interesowały kremy Vilcacora to jest infolinia,posyłają też próbki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropa Re: ATW IP: *.unizeto.pl 22.12.01, 09:18 Bardzo dobre mają żele do higieny intymnej, np. z kory dębu lub przywrotnika. Ale dla mnie najlepszymi kosmetykami tej firmy są: 1. Krem-żel pod oczy z wit. A,E,C i filtrami UVA (nie piecze, nie szczypie, od razu się wchłania, polecam na dzień). 2. Dwufazowy tonik ujędrniająco-wygładzający do cery suchej i wrażliwej (ale nie tylko). Cera po nim jest gładka jak "jedwab". Odpowiedz Link Zgłoś