27.10.07, 11:22
mam pytanko czy ktoras z was uzywala guam?? jesli tak to czy
naprawde mozna po nim stracic pare cm w obwodzie???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka