Dodaj do ulubionych

Chanel Double perfection

IP: *.net-htp.de 15.09.03, 19:08
Warto kupic te cudko jak ma sie skore mieszana??
Obserwuj wątek
    • balbinia Re: Chanel Double perfection 15.09.03, 20:01
      Byly tu gdzies pozytywne opinie forumowiczek. Sama kupilam, jeszcze uzywam, ale
      jak tylko opakowanie sie skonczy kupie inny rodzaj podkladu Chanel.
      Najlepiej popros o probke, ale mysle, ze bedziesz zadowolona, podklad jest
      naprawde dobry. :-))
    • elve Re: Chanel Double perfection 15.09.03, 21:15
      mi się opłacało, jestem bardzo zadowolona.
    • Gość: 5th Re: Chanel Double perfection IP: 5.5D* / *.club-internet.fr 15.09.03, 21:19
      Warto i tylko wtedy, gdy wlasnie ma sie skore mieszana i blyszczaca.
    • coralin Re: Chanel Double perfection 15.09.03, 21:25
      Genialny podkład. Używam prawie od 2 lat(od grudnia 2001:). Wiem że tak się
      nie powinno robić (dotykać skóry "brudnymi paluchami"), ale w ciągu dnia lubię
      pogłaskać buzię rękę by poczuć tę delikatność i gładkość. To zasługa DP! Przez
      te dwa lata testowałam wiele innych podkładów i nie natrafiłam na taki który
      byłby choć w połowie jak DP(no tak w 1/3 podobny jest Natural Sensations
      Rimmel). Kłopot z DP jest w zimie, w mrozy gdy nakładamy na tłuste ochronne
      kremy oraz na kremy z wysokimi filtrami.
      • bella76 Re: Chanel Double perfection 16.09.03, 08:27
        Zgadzam sie z Coralin - buzia po tym podkladzie jest naprawde niesamowicie
        gladka, miekka, jak u niemowlaka! W ogole to jest najlepszy podklad jaki mialam
        w zyciu i przez najblizsze kilka lat na pewno go nie zmienie!
        Dla mnie jego najwieksza zaleta jest to, ze jak sie go nalozy to go w ogole nie
        widac, cudownie wtapia sie w skore, jednoczesnie ukrywajac niedoskonalosci
        skory. Cudo! No i to jedyna firma ktora zrobila taki kolor ktory jest
        identyczny z moja karnacja wiec juz w ogole och i ach.
        Kupuj, na pewno bedziesz zadowolona, podklad dobrze matuje (tez mam mieszana
        cere) dlugo sie trzyma i naprawde jest najlepszy!
        • Gość: plum1000 Re: Chanel Double perfection IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.03, 08:38
          dziewczyny a czy ten DP ma jasne odcienie? cos na ksztalt Revlona colorstay
          01?? i czy zamawiala ktoras z Was ten podklad z www.atrakcyjna.com ??
          maja tam po 99zl, dostepne kolory to:60 hale, 70 dore , 80 ensoleille. czy
          taka sama kolorystyka jest w perfumeri? i czy ten kolor 60 jest b. jasny?/na
          foto slabo widac/??
          Z gory dzieki
          Plum
          • bella76 Re: Chanel Double perfection 16.09.03, 08:52
            Gość portalu: plum1000 napisał(a):

            > dziewczyny a czy ten DP ma jasne odcienie? cos na ksztalt Revlona colorstay
            > 01?? i czy zamawiala ktoras z Was ten podklad z www.atrakcyjna.com ??
            > maja tam po 99zl, dostepne kolory to:60 hale, 70 dore , 80 ensoleille. czy
            > taka sama kolorystyka jest w perfumeri? i czy ten kolor 60 jest b. jasny?/na
            > foto slabo widac/??

            Dwa pierwsze odcienie sa bardzo jasne. Ale te o ktorych piszesz sa baaaardzo
            ciemne - u chanel to idzie tak - 10 to najjasniejszy i potem coraz ciemniejsze,
            tak wiec 60,70,80 to juz koncowka kolorystyczna - beda to raczej takie opalone
            kolory.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka