Dodaj do ulubionych

Thermal S pod oczy

IP: 195.187.102.* 26.09.03, 16:46
Czy któraś z was używała może kremu Vichy Thermal S pod oczy? Przemyśliwam nad
zakupem, zależy mi na czymś nie tyle o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym,
ile nawilżającym, łagodzącym, odżywczym (pracuję przy komputerze). Będę
wdzięczna za wrażenia.
Przy okazji, czy ktoś zna może aptekę zaopatrzoną w obszerny asortyment próbek
Vichy? Zdarza mi się alergia na kremy pod oczy, pytałam o próbkę w kilku
aptekach, różne rzeczy mieli, ale tego Thermala akurat nie...
Obserwuj wątek
      • Gość: Nika Re: Thermal S pod oczy IP: 195.187.102.* 26.09.03, 17:09
        Ten oceanic to z serii "Eye perfect"? Próbowałam, niestety jestem uczulona na
        niego :-(, bardzo żałuję, bo dużo osób chwali sobie te serię. Dziwne, bo w sumie
        nie jestem szczególnym alergikiem i kosmetyki mnie na ogół nie uczulają, za
        wyjątkiem właśnie kremów pod oczy...
        • Gość: joan1973 Re: Thermal S pod oczy IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 26.09.03, 23:59
          Wiem, że to może nie miarodajne ale miałam próbkę thermal S pod oczy i po
          wklepaniu czułam dziwne szczypanie wokół oczu, skóra był zaczerwieniona.
          natychmiast to zmyłam. Następnego dnia także spróbowałam i sytacja się
          powtórzyła. Nie należę do alergicznych ale akurat okolice oczu mam bardzo
          wrażliwe i nie jeden krem mnie uczulił. Może postaraj się o próbkę tego kremu
          (a raczej żelu), z tego co pamiętam to wiele dziewczyn się skarżyło na tym
          forum, że Vichy je uczula bądź podraznia.
          • schaetzchen Re: Thermal S pod oczy 27.09.03, 20:10
            Uzywam Thermal s od dluzszego czasu (jestem w polowie drugiego sloiczka). Jestem
            zadowolona. Nie mialam nigdy wiekszych problemow z oczami, chociaz tez po pare
            godzin dziennie siedze przed komputerem, nosze soczewki kontaktowe. Uzywam tego
            kremu tylko na noc - nie umiem sie umalowac, jak posmaruje sobie oczy jakims
            kremem. Thermal jest lekki, mnie nie podraznia, polecam, ale faktycznie, lepiej
            najpierw zdobyc probke, roznie bywa :)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka