Dodaj do ulubionych

gdzie manicure?

IP: 192.168.0.* 28.01.02, 17:26
Poradźcie, gdzie w Warszawie można zrobić fachowy manicure? Chciałabym
doprowadzić moje pazurki do ładu, ale nie chcę wylądować w jakimś przybytku,
gdzie więcej mi zaszkodzą niż pomogą albo zrobią byle jak. No i ile to kosztuje?
Z góry dzięki za Wasze porady.
Obserwuj wątek
    • Gość: bisou Re: gdzie manicure? IP: *.pl 28.01.02, 19:55
      Flamingo na Nowogrodzkiej pani Inna. tel: 629 79 53
    • Gość: Jola Re: gdzie manicure? IP: *.chello.pl 28.01.02, 20:27
      Hej bisou, ja tez chodze do p. Inny do Flamingo na Nowogrodzką i to juz od
      kilku lat. jest świetna. A robiłaś sobie juz parafine na dłonie?????
      • Gość: bisou Re: gdzie manicure? IP: *.pl 29.01.02, 19:34
        tak, i tipsy i parafinkę. Naprawdę pani Inna jest mistrzynią w tym co robi. A
        odpowiadająć na list marti- myślę że około 100zł- zależy co chcesz zrobić,
        zależy od zabiegu...
    • Gość: Kajtek Re: gdzie manicure? IP: 212.134.55.* 29.01.02, 08:47
      A ja polecam gabinet NATALIA na ul Senatorskiej i P.Krysie. Jestem jej stala
      klinetka od ponad 2 lat i jestem zachwycona. Ceny wcale nie wygorowane. Tel.
      502 630 007 lub 827 21 81. Goraco polecam.
      • Gość: Marti Re: gdzie manicure? IP: 192.168.0.* 29.01.02, 16:50
        Serdeczne dzięki za wskazówki! Zdradźcie jeszcze, ile mam sobie zarezerwować
        kaski na wizytę we Flamingo lub w Natalii?
        • Gość: Kajtek Re: gdzie manicure? IP: *.acn.waw.pl 29.01.02, 21:06
          Zalezy co chcesz zrobic - czy zalozyc tipsy, czy tylko
          zwykly manicure, czy moze jakis fantazyjny wzorek na
          paznokciach.... Pomyslow jest mnostwo, wiec cena tez
          bedzie zalezala od Twojego wyboru. Jak zadzwonisz to na
          pewno sie dowiesz jaki jest cennik.
          Powodzenia.
      • Gość: rena Re: gdzie manicure? IP: 10.130.129.* 30.01.02, 17:18
        a ile kosztuje u pani krysi sam manicure?
    • Gość: Jola Re: gdzie manicure? IP: *.chello.pl 29.01.02, 21:20
      To znowu ja. Podaje cennik do p. Inny na Nowogrodzką. Założenie tipsów z
      manicure i pomalowaniem paznokci 120 zł. Manicure - z pomalowaniem 25 zł.
      (chyba). Odzywcza parafina na dłonie 35 zł. Pedicure - nie pamiętam. Jest
      jeszcze przedłużanie paznokci specjalnym żelem, wygląda to super i kosztuje
      chyba tyle samo co tipsy. Aha p. Inna nie uzywa akrylu, gdyz jest to szkodliwe
      dla paznokci.
      Jak juz skorzystasz z usług to podziel sie wrażeniami.
      • Gość: Marti Re: gdzie manicure? IP: 192.168.0.* 30.01.02, 09:40
        Jeszcze raz wielkie dzieki za szybki odzew i wszelkie informacje. Na razie
        zdecyduję się chyba na zwykły manicure z malowaniem. A jak jużz będę po wizycie
        to oczywście podzielę się wrażeniami. Pozdrawiaski!
      • Gość: Helena Re: gdzie manicure? IP: *.waw.cdp.pl 30.01.02, 10:44
        Gość portalu: Jola napisał(a):
        > Aha p. Inna nie uzywa akrylu, gdyz jest to szkodliwe
        > dla paznokci.

        Ja mialam tipsy i zelowe i akrylowe i szczerze to kazda pliszka swoj ogonek
        chwali. Te ktore pracuja na akrylu, mowia, ze zel jest mniej trwaly i kiepski, te
        ktore pracuja na zelu, mowia, ze akryl jest szkodliwy i mniej elastyczny.
        Chodzilam kiedys do Pani Krysi w Sharley'u, ktora robila i jedno i drugie, bo to
        jaki material lepiej sie trzyma paznokcia zalezy od cech osobniczych, pH i tak
        dalej.
        Te dziewczyny, ktore nigdy nie robily, niech sie nie dadza skusic, bo naturalne
        zadbane paznokcie, doskonale pomalowane, zawsze beda wygladaly z wieksza klasa
        niz tipsy. Wiem po sobie.
        A zel do tipsow jest na bazie akrylu, to tak juz na zakonczenie.
        Pozdrawiam
        H.
    • Gość: mini Re: gdzie manicure? IP: 213.206.132.* 30.01.02, 14:31
      Czytam i niedowierzam, miałam wątplią pzryjemność zafundować sobie francuski
      manicure u Iny i ... nigdy więcej, źle wyciete skórki, żle opiłowane, lakier
      odpryskiwał drugiego dnia.
      • Gość: Jola Re: gdzie manicure? IP: *.chello.pl 30.01.02, 21:54
        Nie chce mi sie wierzyć Mini, że nie zadowoliły cię usługi p. Iny. Może
        trafiłaś do innego gabinetu na Nowogrodzkiej. Tam są dwa czy trzy????? Inę
        polecam nawet najbardziej wymagającym koleżankom i zostają one jej stałymi
        klientkami.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka