bloodysunday99
07.07.05, 23:44
...bo kiedy szczeniakom robilem kasze z wanilia przed szkola, nadepnalem na
sprzazke od mojego pasa (mam taki za*ebisty niemiecki policyjny z podwojnymi
dziurkami) i niedosc ze te dwa zabki mi sie wbily calkowicie w piete (ktora
teraz wyglada jakby mnie ukasil wampir) to wypier*olilem sie z ta cala kasza,
i mialem niedosc ze banknot mniej w portfelu (bo trzeba bylo szarzanczy dac na
sniadanie w szkole) to jeszcze 40 minut zprzatania z glowy... Dzieciaki mialy
radoche, nawet sie smaily po powrocie ze szkoly...
Mowie wam, bozia mnie pokarala za te moje bluzgi.... Hehe....