Dodaj do ulubionych

Bozia mnie dzisiaj pokarala...

07.07.05, 23:44
...bo kiedy szczeniakom robilem kasze z wanilia przed szkola, nadepnalem na
sprzazke od mojego pasa (mam taki za*ebisty niemiecki policyjny z podwojnymi
dziurkami) i niedosc ze te dwa zabki mi sie wbily calkowicie w piete (ktora
teraz wyglada jakby mnie ukasil wampir) to wypier*olilem sie z ta cala kasza,
i mialem niedosc ze banknot mniej w portfelu (bo trzeba bylo szarzanczy dac na
sniadanie w szkole) to jeszcze 40 minut zprzatania z glowy... Dzieciaki mialy
radoche, nawet sie smaily po powrocie ze szkoly...


Mowie wam, bozia mnie pokarala za te moje bluzgi.... Hehe....
Obserwuj wątek
    • vitmik Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 08.07.05, 07:10
      ja sie wczoraj pier.....łem przy wstawaniu z łozka. najpierw kolanem o kant
      łózka a potem głowa w drzwi. ciekawe za co to było?
      no ale z ta kasza to wypadek roku jak na razie. jakby twoje dzieciaki to
      nagraly to moze bys wygraj główna nagrode w "smiechu warte" hehehe
    • nick_penis Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 08.07.05, 08:36
      Kasza z wanilią???!!! To jest do jedzenia? To raczej jest kara za Wasze
      skandynawskie menu smile
      • grgkh Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 08.07.05, 23:08
        Szkoda, że moje już powyrastały, lubiłem im to podjadać sad
    • milka755 Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 08.07.05, 10:43
      bloodysunday99 napisała:

      > ...bo kiedy szczeniakom robilem kasze z wanilia przed szkola, nadepnalem na
      > sprzazke od mojego pasa (mam taki za*ebisty niemiecki policyjny z podwojnymi
      > dziurkami) i niedosc ze te dwa zabki mi sie wbily calkowicie w piete (ktora
      > teraz wyglada jakby mnie ukasil wampir) to wypier*olilem sie z ta cala kasza,
      > i mialem niedosc ze banknot mniej w portfelu (bo trzeba bylo szarzanczy dac na
      > sniadanie w szkole) to jeszcze 40 minut zprzatania z glowy... Dzieciaki mialy
      > radoche, nawet sie smaily po powrocie ze szkoly...
      >
      >
      > Mowie wam, bozia mnie pokarala za te moje bluzgi.... Hehe....


      >
      Bóg nie karze...po prostu jesteś niezdara...hahahahaha.
    • svintuh Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 08.07.05, 22:11
      dureń
      • bloodysunday99 Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 08.07.05, 22:49
        svintuh napisał:

        > dureń

        Duren? Ja nie wierze w np. jakies zmartwychwstanie...

        Sqrwysyn tak, ale nie duren.
        • dupekzoledny Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 12.07.05, 05:12
          ja miałem kaca giganta.to chiba kara boska.ale nioe wiem za co bo ostatnio nić
          przeciwko bozi nie zrobiłem.byłem nawet na pielgrzymce w łotewskim sanktuarium
          w m.agłona.tam nawet piłem wodę ze świetego zródełka. może to od tego? opiszę w
          oddzielnym wątku-śmieszne.
          • bloodysunday99 Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 12.07.05, 09:10
            dupekzoledny napisał:

            > ja miałem kaca giganta.to chiba kara boska.ale nioe wiem za co bo ostatnio nić
            > przeciwko bozi nie zrobiłem.byłem nawet na pielgrzymce w łotewskim sanktuarium
            > w m.agłona.tam nawet piłem wodę ze świetego zródełka. może to od tego? opiszę w
            >
            > oddzielnym wątku-śmieszne.

            Hehehe, ja tez bym sie takiej wody napil, ale nie mam ochoty jechac do
            Polski.... Moze poprosze ojca zeby mi przywiozl w butelce po occie....
            • milka755 Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 12.07.05, 09:41
              To już lepsza do picia jest mineralna niegazowana...
              • dupekzoledny Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 12.07.05, 11:59
                ale skąd po tej cudownej wodzioe kac.
    • bartosz_kania Bozia to jest ON a nie ONA 12.07.05, 14:00
      • nick_penis Re: Bozia to jest ON a nie ONA 12.07.05, 15:37
        Po czym poznaje się płeć Bozi?
        Bo chyba nie po genitaliach???
        • milka755 Re: Bozia to jest ON a nie ONA 12.07.05, 17:06
          nick_penis napisała:

          > Po czym poznaje się płeć Bozi?
          > Bo chyba nie po genitaliach???

          Po czym się poznaje...?
          Spójrz jak stworzony jest ten świat... mężczyzni od zawsze mieli większe prawa
          niż kobiety...Tylko mężczyzna mógł to wymyśleć.
          Na szczęście wszystko się zmienia...smile
          smile
          • dupekzoledny Re: Bozia to jest ON a nie ONA 12.07.05, 17:40
            bozia to obojnak albo może bisex może też być rodzaju nijakiego.on,ona,ono,my
            wy oni,one.to razem do kupy i juz jest bozia.
            • bloodysunday99 Re: Bozia to jest ON a nie ONA 12.07.05, 20:19
              Bozia to bozia, kazdy to wie. Ja kiedys dostalem po pysku od mojej ukochanej
              babci, bo za duzo wnikalem. Mialem moze 5 lat.
              • milka755 Re: Bozia to jest ON a nie ONA 13.07.05, 09:24
                bloodysunday99 napisała:

                > Bozia to bozia, kazdy to wie. Ja kiedys dostalem po pysku od mojej ukochanej
                > babci, bo za duzo wnikalem. Mialem moze 5 lat.
                >
                Powiem Ci szczerze, moje doświadczenia z dzieciństwa były równie złe, jedno
                nawet traumatyczne...ale nie przysłoniło mi to wiary w ludzi.
                To mi pomaga być dzisiaj pogodną i szczęśliwą osobą. Nie warto oglądać się za
                siebie...
                Ludziom którzy biegają do kościoła a potem krzywdzą swoje dzieci należy
                współczuć...ważniejsza od klepania pacierzy powinna być miłość.
              • michal2708 Re: Bozia to jest ON a nie ONA 20.07.05, 11:55
                A mi koleżanka (wierząca) dziś wyjaśniła, że bozia jest kobietą bo to matka
                boska. I że można się do niej modlić. Trochę to dziwne ale na szczęscie mnie to
                serdecznie wali bo jestem zatwardziałym ateistą. Od urodzenia.
                pozdro
                • mcmaxim Re: Bozia to jest ON a nie ONA 20.07.05, 12:55
                  powiedz kolezance ze jest biedna wink
                  • michal2708 Re: Bozia to jest ON a nie ONA 20.07.05, 13:27
                    Niestety nie mogę jej powiedzeć że jest biedna bo zarabia więcej kasiory ode
                    mnie a jej mąż jest prezesem w jakieś spółce wink
                    Ale poglądy polityczno-wyznaniowe ma na prawdę odjechane (jak dla mnie).
                    pozdro
    • xy2 Re: Bozia mnie dzisiaj pokarala... 14.07.05, 11:18
      biedactwo, już nie boli?

      ale myśle, że musiałes siarczyście zaklac przy dzieciakach, takich reakcji nie
      da sie kontrolowaćsmile
    • xy2 bloody:) 15.07.05, 00:30
      przypomniały mi sie 2 cytaty kolegi Jurka ze studiówsmile)))

      1. "bozia jak kara to kara, nie p.li sie"smile
      2. "hmmmm deizm: bóg stworzył swiat a reszte p.lił"smile)))
      bluźnierca był strasznym, wszystko miał gdzies i wyszedł z tego cały i
      zdrowysmile))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka