Dodaj do ulubionych

Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club

IP: 83.1.135.* 20.11.10, 17:43
Witam dzisiaj wykupiłam wczasy w tym hotelu. Wylot z Wrocławia 15.06.2011. Lecę z rodzinką. Jestem ciekawa czy ktoś jeszcze jedzie w tym terminie i czy są może nowe rewelacje dotyczące tego hotelu.
Obserwuj wątek
    • Gość: alek Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.01.11, 09:45
      My lecimy 23.06.2011 z Wrocławia rodzina 2+2 tez jestem ciekawa opinii na temat tego hotelu
    • cross1 Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club 05.01.11, 18:49
      Ja tez wykupilem 15 06 2011 wylot z Poznania jadziemy w trzy rodzinki z maluchami i nie tylko
      • Gość: Aga Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: 78.8.177.* 07.01.11, 14:16
        Lecę z 12 letnim synem i prawie 2 letnią córką. W jakim wieku są dzieci?
        • cross1 Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club 09.01.11, 19:25
          Gość portalu: Aga napisał(a):

> Lecę z 12 letnim synem i prawie 2 letnią córką. W jakim wieku są dzieci?
          syn 14 córka 4 fajnie by było jakbysmy sie odnalezli na miejscu pozdrawiam
    • Gość: Aga Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: 83.1.135.* 16.01.11, 22:17
      Coś nieciekawe informacje płyną z Tunezji, widzę na stronie Oasis Tour, że są odwołane wyjazdy pierwsze planowane są od 18 maja. Czy ktoś wie coś więcej co z naszymi wakacjami w Tunezji?
    • amcia-2006 Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club 11.02.11, 19:13
      Witam,
      Ja lecę 28.04.2011 z Wrocławia z mężem i czteroletnią córeczką. Mam nadzieję, że będą to wakacje naszego życia :) Szczególnie dla córki. Liczę, że trafimy na fajny pokój w hotelu... Chyba włożę 10 euro do paszportu. Myślicie, że tyle wystarczy?
      • Gość: Amcia2006 Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: *.180.32.39.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.04.11, 12:30
        Miałam lecieć 28.04.2011 ale Oasis odwołał mi wycieczke, ponieważ hotel ponoć nie będzie jeszcze w tym terminie otwarty. W związku z tym jutro lecę do Thalassa Shalimar. Ciekawe, czy to dobra zamiana.....
    • Gość: korabor Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.11, 19:42
      Witam
      My wylatujemy 16-06 z Rzeszowa
      4 rodzinki z dziećmi 4-12 lat
      • Gość: Aga Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.03.11, 13:33
        Odwołują wyjazdy 15 czerwca w zamian wylot robią 16 czerwca zastanawiam się nad rezygnącją z wyjazdu w te tereny, zwłaszcza że przy zmianie teraz terminu przez Oasis mam możliwość odebrania zaliczki w 100%.
        • Gość: kolo1111 Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.11, 22:15
          z kim wy latacie z oasis --przecież to biuro to porażka ale ja wiem ceny ma dobre
          OSOBIŚCIE ODRADZAM
          • Gość: aga Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.04.11, 11:42
            Faktycznie dziwne biuro Oasis, zmienili mi termin wylotu, nie wyraziłam zgody na tą zmianę i czekam na pieniądze, pierwotna decyzja była że czas oczekiwania 2 tygodnie, czekam już miesiąc i nikt nie potrafi mi powiedzieć kiedy dostane pieniądze i czy wogóle dostane. Zastanawiam się gdzie można byłoby to zgłosić, może ktoś wie? Wyjeżdżam często za granicę i pierwszy raz mam problemy z biurem podróży.
    • Gość: luta1980 Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.11, 23:18
      Ja lece 23.06.11 ze Szczecina :)
      • Gość: luta Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.11, 11:46
        Witam ja bylam w tym hotelu w czerwcu z 6 letnim dzieckiem i jestesmy naprawde zadowolone , hotel czysty , pokoje codziennie sprzatane , obsluga mila i pomocna , jedzenie naprawde bardzo dobre a najlepsze byly wieczorne animacje - naprawde super. Ja mam bardzo dobre wspomnienia i nie moge powiedziec nic zlego na temat tego hotelu , napewno w przyszlym roku pojawimy sie tam ponownie :) Zycze udanego i slonecznego urlopu ..
    • Gość: Anna Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: 193.138.241.* 24.06.11, 22:26
      Proszę o wiadomości o pobycie w tym hotelu. Mamy zamiar wybrać się tam we wrześniu. Proszę o maila z informacjami. Bardzo mi zależy ankaleszczynska@poczta.onet.pl
    • malwina1974 Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club 31.07.11, 10:11
      Witam, wylatuje do tego hotelu 4.08.11, czytam opinie i ....mam lekkiego stresa, dla dzieci to pierwszy wyjazd tak daleko, dla mnie nie, ale opinie mnie rozwalają :( czy może ktoś z was wybiera się tam? Byłoby raźniej mi :(
      • Gość: asia Re: Caribbean World Hammamet Oasis Fun Club IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.11, 11:21
        Odradzam każdemu ten hotel! Brud,grzyb na scianie,robactwo! Taki własnie dostalismy pokój i po godzinie proszenia przy recepcji zmieniono nam nam czysty przynajmniej ,ale hotel ma najwyzej 2 * a nie 4 jak sprzedają. Jedzenie bardzo słabe i mało, cała rodzina chorowała na żołądek jak inni goście. Na basenie była wymiana leków kto już wyjezdżał to przekazywał zapasy innym. Sprzatanie pokojów= umycie podłóg jakimś chlorem,ręczniki czarne ze starości. Naprawde kto może niech nie jedzie bo to nie urlop a mordęga! Rezydent widmo przyjeżdża tylko sprzedac wycieczki na skargi odpowiada to jest Tunezja tu sa takie warunki. Jedna wielka porażka!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka