Dodaj do ulubionych

Uwaga na EXIM

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 22:36
Witam Was wszystkich
Właśnie wróciłam z urlopu w Tunezji.
Podrózowalismy z biurem EXIM.
Ja z mężem i dzieckiem oraz 7 innych osób , które poznalismy w hotelowym
holu nie mielismy gdzie spać w pierwszą noc. Dzwonilismy do ambasady a tam
powiedziano nam , że skargi i prośby o pomoc od klientów EXIM-u powtarzają
się ciągle. Staraliśmy się wszystko brać na wesoło i nie psuć sobie urlopu
ale w tą noc na prawdę balismy się , że nasz wyjazd źle się skończy.
Rezydent nie odbierał telefonu , dopiro po interwencji ambasady rozmawiał z
nami , był bardzo niegrzeczny .
Mielismy zapłaconą dostawkę ale do końca pobytu musieliśmy spać w trójkę w
jednym łóżku.
Nie ostrzegłabym Was gdyby nasz przypadek był odosobniony , bo wiadomo czasem
hotel zawali , czasem zdarzają się pomyłki w rezerwacji ale w abasadzie
powiedziano nam , że na EXIM stale napływają skargi. Poza tym w hotelu było
więcej osób niezadowolonych z tego biura , na przykład 4 osoby , którym
zamieniono hotel z All Inclusiv na nasz , który takiej usługi w ogóle nie
oferował.
Więcej nie skorzysatmy z usług tego biura , szczególnie osoby jadące z
dziećmi przestrzegamy , bo koczowanie w hotelowym holu z dzieckiem to
straszny początek wakacji.
Obserwuj wątek
    • Gość: dziewczyna76 Re: Uwaga na EXIM IP: *.netia.com.pl 21.08.06, 22:48
      Ale mnie wystraszylas my lecimy z tym biurem w czwartek trzymaj kciuki zeby
      było lepiej jesli Twoja opinia sie potwierdzi to zadarli z nieodpowiednia osoba
      rozkrece cale to kolo zeby zrobić im koło nosa.31 wracam to sie
      zgadamy.Pozdrawiam cieplutko i szkoda ze Wam tak wyszlo
        • Gość: ania i rysiek Re: Uwaga na EXIM IP: *.ntvk.com.pl 23.08.06, 21:26
          MY TEŻ PODRÓŻOWALIŚMY Z BIUREM EXIMU TO BYŁ PIERWSZY I ZARAZEM OSTATNI RAZ.W
          PIERWSZY DZIEŃ REZYDENTA NIE SPOTKALIŚMY TELEFONU NIE ODBIERAŁ.BARDZO CIĘŻKO
          BYŁO GO DORWAĆ.CHCIELIŚMY SIĘ ZAPISAĆ NA WYCIECZKĘ NA SAHARĘ I MYŚLAŁAM ŻE SIĘ
          NIE UDA ALE NA SZCZĘŚCIE PRZECHODZIŁ PRZEZ HOL HOTELU I GO ZAUWAŻYŁAM.JAK SIĘ
          ZPISYWALIŚMY NA TĄ WYCIECZKĘ TO MOŻE Z NAMI ROZMAWIAŁ ZE DWIE MINUTKI Z CZEGO
          DZIESIĘĆ ROZMAWIAŁ PRZEZ TELEFON,DUŻO SIĘ NIE DOWIEDZIELIŚMY BO MU SIĘ BARDZO
          GDZIEŚ ŚPIESZYŁO.WSZYSTKO MUSIELIŚMY ZAŁATWIAĆ NA WŁASNĄ RĘKE NP. ZMIANA
          POKOJU.SZCZERZE TEGO BIURA NIE POLECAMY.
          • Gość: Katarinka-zadowolo Re: Uwaga na EXIM IP: 85.219.248.* 25.09.06, 22:12
            Dwa dni temu wróciliśmy z chłopakiem z Sousse.Mieszkaliśmy w 3*Hotelu
            Sindbad.Podróżowaliśmy z biurem Exim i musze powiedziec że to co czytam o tym
            biurze jest absolutnie nieprawdą!!!Wyjazd był zapięty na ostatni guzik,wszystko
            super zorganizowane transfery,hotel,wycieczki itd były po prostu mega
            zorganizowane.Dziwie sie osobą które płacą za wycieczke 1300czy 1500zł i
            wymagają Bóg wie czego 24h opieki rezydenta,iście królewskich apartamentów i
            kto wie czego jeszcze.Ludzie opanujcie sie troche za taką kase nie macie nawet
            prawa wymagać takiego traktowania!!!Zresztą jesteście chyba dorośli i
            potraficie sami przejśc przez ulice na plaże,czy zapytać o cos tubylca.Pod
            warunkiem że zna się choć troche jakikolwiek język bo jak nie to powinno się
            zostac w domu albo przynajmniej dobrze gestykulowac-troche pomysłu na
            podróżowanie!W każdym razie jesteśmy bardzo zadowoleni z usług biura EXIM
            szczerze polecamy i w przyszłości na pewno skozystamy z oferty
            EXIMu.Wymagającym polecam Orbis gdzie płaci sie za to że to Orbis który jest
            długo na rynku i ma renome,a jednak niczym nie różni sie od Eximu.Dodam jeszcze
            że rezydent nie ma na głowie tylko jednego hotelu czy grupy,codziennie
            przyjeżdzają turnusy którymi trzeba sie zająć.Zresztą na tablicy ogłoszeń w
            każdym hotelu jest wywieszony rozkład dnia każdego rezydenta-może warto troche
            poczytac a nie tylko wymagac i narzekać...
      • Gość: Patrycja Re: Uwaga na EXIM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.06, 23:15
        Zyczę Ci miłego wypoczynku I pozdrawiam:}
        Mam nadzieję , że wszystko będzie ok , nam wszystko wynagrodziło słońce ,
        cudownie ciepła woda , szum fal , piasek jak mąka .
        My staramy sie cieszyć wszystkim i nie psuć sobie urlopu narzekaniem ale uważam
        brak noclegu za duże niedociągnięcie.
        Radzę zatrzymać osobę pilotującą Was do hotelu do momentu otrzymania kluczy do
        pokoju , nie pozwólcie jej zniknąć dopóki nie upewnicie się , że macie gdzie
        spać.
          • qrka_wodnaa Re: Uwaga na EXIM 22.08.06, 07:32
            A ja właśnie co wróciłam z wakacji w Tunezji z Eximem i było ok ! Także...... aczkolwiek słyszłam tez różne rzeczy, rezydent (Timur) fakt niespecjlanie dostępny ale naszczeście nie był nam potrzebny :). Duży plus za lekarza, był na każde wezwanie (bezgotówkowo), aczkolwiek tez nie korzystaliśmy. Nie dajcie sie wpędzić w paranije ze nie można nic jeść ani pić poza hotelem (oczywiście w granicach rozsądku).Życzę miłego urlopu :).Ojjj jak ja wam zazdroszcze...... :D
            • Gość: Olivia Re: Uwaga na EXIM IP: 217.97.163.* 22.08.06, 07:53
              Osobiście dwa razy byłam na urlopie z Eximem, rok temu w Tunezji, w tym roku w
              Egipcie i powiem szczerze, ze jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, lot bez
              zakłóceń, pobyt bardzo miły, Panie Rezydentki pomocne, naprawde dla nas pobyt z
              tym biurem był bardzo udany, mam nadzieje ze inni też będą zadowoleni jak my;)
    • Gość: mała Re: Uwaga na EXIM IP: *.uwgda.gov.pl 22.08.06, 08:57
      Też w tym roku byłam z Eximem. Na początku wycięli mi mały numer - ale potem
      było ok. Na lotnisku okazało się że nie ma dla mnie zabezpieczonego przejazdu
      do hotelu - no bo tylko ja sama do Mehdii sie udawałam. Ale po godzinie - którą
      ze znikającym Tunezyjczykiem spedziłam na lotnisku - upchnęli mnie do busa z
      Ruskimi. Z rezerwacją były lekkie problemy, ale wszystko szybko się wyjaśniło.
      Przy czym zawsze myślałam że do hotelu odstawia rezydent. Ja swoja rezydentkę
      spotkałam późnym popołudniem dopiero. Ale była piękna pogoda, dobry hotel,
      fajne jedzenie i profesjonalna obsługa w hotelu. Mimo wszystko miałam fuksa.
      • Gość: Domka Re: Uwaga na EXIM IP: *.artnet.lublin.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 10:24
        Powiedz jak tłumaczyli Wam tą sytuację?Czy chodzi o to, że biuro coś przeoczyło? Bo przecież mieliście zapłacone itd, to jakim cudem okazało się, że nie ma miejsc? Jakby miało nie być, to nie powinni Wam w ogóle sprzedawać wycieczki.
        Poza tym jaki to było hotel, czy możesz powiedzieć?
        Pisałaś ze komuś zamienili hotel - też, jak to tłumaczyli?

Dzięki za odpowiedź
      • Gość: Domka Re: Uwaga na EXIM IP: *.artnet.lublin.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 10:24
        Powiedz jak tłumaczyli Wam tą sytuację?Czy chodzi o to, że biuro coś przeoczyło? Bo przecież mieliście zapłacone itd, to jakim cudem okazało się, że nie ma miejsc? Jakby miało nie być, to nie powinni Wam w ogóle sprzedawać wycieczki.
        Poza tym jaki to było hotel, czy możesz powiedzieć?
        Pisałaś ze komuś zamienili hotel - też, jak to tłumaczyli?

Dzięki za odpowiedź
        • Gość: Patrycja Re: Uwaga na EXIM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 11:21
          Wiesz co nas najbardziej zdenerwowało , to , że nikt nie miał zamiaru się nam
          tłumaczyć z czegokolwiek . Rezydent wyjechał na nas jakbysmy to my tu byli
          winni , krzyczał , ze turystom sie zawsze cos nie podoba , słowo przepraszam
          nie padło ani razu. W hotelu , który wybralismy z katalogu miejsc nie było w
          ogóle ale o tym dowiedzielismy sie dopiero na lotnisku. Zawieziono nas do
          innego hotelu , tam też nikt na nas nie czekał , w koncu dostaliśmy tam pokoje
          ale dopiero po 8 godzinach pałętania się po hotelu z całym dobytkiem.( Pani ,
          która pilotowała nas do hotelu wprowadziła nas do holu , poszła do recepcji ,
          powiedziała nam , ze za 30 min wejdziemy do pokoi , po czym ulotniła się. Pan w
          recepcji powiedział nam , ze jej mówił , ze nie ma dla nas rezerwacji)
          Wygląda na to , ze EXIM sprzedaje miejsca , których nie ma.Wydaje mi się ,że
          oni dorze wiedzieli , że nie ma dla nas pokoi , może chcieli wykorzystać
          miejsca w samolocie ?
          Koniec końców z hotelu jesteśmy zadowoleni ,( hotel nazywa się Melia EL Mouradi
          Palce w Port el Kantaoui), z biura i opieki rezydenta -nie.
          Może inaczej by było gdybyśmy przyjechali na dwa tygodnie a tak mielismy tylko
          7 dni , każdej chwili straconej na wykłócanie się z rezydentem , telefony do
          ambasady, prosby o pomoc w recepcji było nam żal.
            • Gość: Patrycja Re: Uwaga na EXIM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 11:55
              Ambasada RP w Tunisie 216 71 873837 lub 216 71 874843 ( to są pełne numery ,
              już z kierunkowymi)
              Dodzwonilismy sie bez problemu.
              Miej też przy sobie telefon do biura i pilnuj żeby pilot nie zniknął przed
              zakwaterowaniem Was , będzie sie pewnie tłumaczyc , że musi rozwieźć inne osoby
              ale nie ustępuj.
              Jeśli zamienią Wam hotel nie puszczej pilota dopóki nie sprawdzisz , ze ten
              inny hotel spełnia wymagania jakie postawiłaś jeszcze w biurze ( od razu pytaj
              gdzie plaża , zeby z hotelu nad samym morzem nie przenieśli Cie , na przykład ,
              do centrum miasta, czasami mydlą oczy , ze przenoszą Cię do lepszego ale nie
              wspomną ,że kilometr od plaży)
              Na pewno spędzisz w Tunezji cudowne chwile , napisz zaraz jak przyjedziesz jak
              było :)
              • Gość: dziewczyna76 Re: Uwaga na EXIM IP: *.netia.com.pl 22.08.06, 12:08
                Patrycja akurat hotel mamy 600 m od plaży wiec o to sie nie martwie,martwie sie
                o to zeby bylo tam wogóle miejsce i zebysmy byli normalnie zakwaterowani.Powiem
                Ci szczerze ze po tym co czytma jestem juz bojowo nastawiona i jesli coś bedzie
                nie tak jak w umowie to stane na głowie zeby wyciagnięte byly z tego
                konsekwencje a pilota i rezydentów sie nie boje bo jak potrzeba to tez bede
                umiała krzyczeć moje GG 2269223 jak masz ochote to zapraszam wpadaj pogadamy
                • ellfik Re: Uwaga na EXIM 22.08.06, 12:35
                  Witaj Patrycjo.W Twojej przygodzie z Eximem pozytywne jest to że pomimo całej
                  sytuacji z hotelem nie mieliście złych wakacji.Dobrze że wykorzystaliście swój
                  czas na odpoczynek.My lecimy z Eximem za tydzień.Jaki hotel wykupiliście
                  pierwotnie?Czy pamiętasz w jakim hotelu z opcją All mieli być ludzie o których
                  pisałaś?My mamy hotel z All i zaczynam się martwić.Pozdrawiam.E.
    • Gość: ev27 Re: Uwaga na EXIM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 13:57
      Na pocieszenie wszystkim , którzy wybierają się z eximem : też byłam z tym
      biurem i nie mieliśmy najmniejszych problemów ani z zakwaterowaniem ( w fajnym
      hotelu i ładnym pokoju ), ani z przejazdami, ani z rezydentem, który był
      przesympatycznym, dowcipnym chłopakiem ! Wszystkim życzę udanych wakacji i nie
      martwcie się na zapas, bo na pewno wszystko będzie dobrze, a wy spędzicie
      niezapomniane chwile i przywieziecie same piękne wspomnienia.
      • paris26 Re: Uwaga na EXIM 22.08.06, 15:35
        Witam wszystkich.Ja też w te wakacje skorzystałam z usług biura Exim i na prawdę
        nie było najmniejszych problemów,rezydent zawsze dostępny,warunki umowy
        wypełnione.Także głowa do góry dal tych którzy wybierają się z tym biurem i
        szalonych niezapomnianych wspomnień.
        • Gość: asia Re: Uwaga na EXIM IP: *.ramtel.pl 22.08.06, 20:10
          czesc ja tez wybieram sie do tunezji z eximem, do hotelu el hana beach 9,09
          i juz tyle sie naczytalam ze głowa boli mam nadzieje ze wszystko bedzie w
          porzadku.
          Jak ktos sie wybiera w tym samym terminie, daj znac bedzie milej walczyc
          razem :)
          Pozdrawiam
            • Gość: Patrycja Re: Uwaga na EXIM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.06, 00:10
              Nie zamartwiajcie się na zapas , po prostu bądzie ostrożni , weźcie numery do
              ambasady i do biura. Idźcie z pilotem do recepcji , jeśli wydaje się Wam , że
              cos jest nie tak od razu pytajcie co jest grane. Ja trzymam kciuki żeby
              wszystko było dobrze i strasznie Wam zazdroszczę ,u mnie jest tylko 14 stopni :(
                • Gość: golan Re: Uwaga na EXIM IP: 83.17.27.* 23.08.06, 21:14
                  my z zoną wrocilismy tydzien temu z hammamet w tunezji hotel safa ,za pośr.
                  exim bylo fantastycznie pod kazdym wzgledem ,polecam gorąco b. Exim,tunezje i
                  hotel prima life safa,oprocz tego ze wszystkie warunki umowy zostaly dotrzymane
                  to jeszcze telewizor w pokoju i leżaki na basenie które miały być płatne
                  okazały sie zupełnie gratis, hotel polecam dla ludzi młodych(nie chodzi o wiek)
                  szukajacych rozrywek i lubjacych głośna muzyke na basenie ,gry i zabawy bo
                  animatorzy bardzo super wszystko organizuja.W przyszłym roku bardzo
                  chcielibyśmy odwiedzic następny zakątek świata,oczywiście z Eximem.Wszystkich
                  wyjeżdzających z nimi uspokajam ,oni naprawde sie starają. Życzymy
                  niezapomnianych cudownych wakacji
                  • Gość: Fajka Re: Uwaga na EXIM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.06, 12:13
                    Byliśmy z Żoną i 11-letnim Synem w molochu Soviva niedaleko El Kantaoui w
                    dniach 10-24.08.2006. Właściwie zapłaciliśmy za Golden Soviva all inclusive
                    (chociaż wcześniej tu na forum przeczytałem,że Golden to jest tylko ten budynek
                    nad recepcją wokół małego basenu).Mieliśmy pokój w pierwszym pawilonie obok
                    Golden z loggią na mały basen, ale nie robi to różnicy, bo przekonaliśmy się na
                    własne oczy (byliśmy u znajomych w pokoju), że standard pokoju był taki sam.
                    Dostawka była (łóżko dwupiętrowe), lodówka i telewizor i sejf w szafie
                    (wszystko jak w ofercie). Moloch...kto był wie o czym piszę, wszystko duże,
                    tłok na basenie(wstawanie o szóstej rano, żeby zająć leżaki nad basenem
                    (kompleks na 1000 osób a leżaków ze 250).Można też było dać w
                    łapę "kierownikowi od leżaków" i zawsze coś załatwił (zresztą sam widziałem
                    jak "rezerwował" rano kilka sztuk dla siebie :). Zostawiając codzień 1 dinara
                    (przy all inclusive można sobie na to pozwolić) dla sprzątającej (pozdrawiam
                    Aichę, chciaż i tak tego nie przeczyta) mieliśmy codziennie świeżutkie ręczniki
                    ułożone w muszelki, posprzątany i wypachniony i pokój, poscielone łóżeczka i
                    ułożone fantazyjnie koce, a także zmienianą posciel co trzeci dzień.W łazience
                    wysprzatane wszystko na glanc, a ręczniki nawet dla 4 osób(maly +duży) i
                    jeszcze jeden mały na podłogę. Ot potęga bakszyszu :))).Kobiecina płakała
                    prawie jak odjeżdżaliśmy bo dostała jeszcze piątaka na pożegnanie. To samo było
                    na stołówce...tłok, krzyk, niezbyt czysto , kelnerzy niewidzący ciebie, bo
                    przecież w pas się powinien kłaniać, bo pan z Polski przyjechał...i było tak
                    jak zaczął dostawać 2 dinary dziennie...launch i dinner...
                    wystarczyło...bakszysz przeistoczył zaganianego,niedowidzącego kelnerzynę w
                    człowieka , który szykował dla nas stół przystrojony w płatki kwiatów, czyste
                    serwety i czyste sztućce, a gdy nas zobaczył krzyczał "hello my friends" i
                    krzesełka pod tyłek podstawiał, a piwko i cola na stoliku pojawiało sie
                    szybciej niż zdążyliśmy pomyśleć.
                    Było kilku niezadowolonych, bo to albo ręcznik podarty się im trafił, albo
                    jakiś robaczek w pokoju mieszkał również :))).No cóż w takim molochu wszystko
                    jak widać możliwe.
                    To co było w ofercie Eximu, było i na miejscu, może tylko oprócz info ,że o
                    której byśmy nie przyjechali bedzie czekał na nas posiłek (nieprawda).
                    Były to najwspanialsze nasze wakacje i nie mamy zastrzeżeń. Mamy jeszcze piekną
                    opaleniznę, zdjęcia, filmy, wspomnienia i pamiątki. Nie mamy naprawdę na co
                    narzekać.
                    BYŁO SUUUUPEEER !!!
          • anoro Re: Uwaga na EXIM 28.08.06, 22:36
            Chronmy nasze głowy!!! My tez jedziemy, tez z Eximem, tez 9.09.....I chyba nie chce się już denerwować.Asiu,może nastawmy się na fajne wakacje, a nie walkę....:-)
          • Gość: asia Re: Uwaga na EXIM IP: *.ramtel.pl 25.09.06, 17:34
            witam
            przed wyjazdem mialam takiego stracha ze szok, bo tyle sie naczytalam o biurze
            Exim, i hotelu El Hana Beach i wiecie co
            MIŁO MNIE ZASKOCZYLI.
            Było super!!!!
            samolot sie nie spoznil lot byl spokojny, rezydent na lotnisku tez pani
            wchodzila z nami do hotelu i pytala czy jest rezerwacja. Recepcjonista tez
            chcial nas wpakowac do pokoju na parterze od strony ulicy, ale tak naprawde
            wystarczy angielski i mały napiwek :)(daliśmy 8 doców) za pokój z widokiem na
            morze na 4 pietrze.
            Hotel bardzo miły moze nie najnowszy ale wiedzielismy co kupujemy ze beda to 3
            gwiazdki a nie 4,5, jedzenie nie do przejedzenia, z uslug rezydenta nie
            korzystalismy, ale powiem wam ze wcale sie nie dziwie, że rezydenci sa tacy
            opieszali, bo jak bylismy na spotkaniu z nim i jak uslyszalam jakie ludzie maja
            problemy, to mi rece opadly. Wyobrazcie sobie ze kobieta sie skarzyla na to ze
            nie ma w pokoju wywieszki na klamke NIE PRZESZKADZAC (tylko polacy tak
            potrafia).
            Na sahare pojechalismy z miejscowym biurem podróży Sachel Voyager, i było
            rewelacyjnie, polecam zadne z biur polskich nie ma takiej ofert jak Sachel.
            Biuro jest w Tunezji i jest polskim biurem, tak ze pilotka wycieczki była polką
            mieszkajaca w Tunezji.

Wróciliśy z Tunezji 16.09 i juz sie nie moge doczekac nastepnych wakacji.
            Życze wszystkim takich wakacji jak moje pełne uśmiechu i słońca i dużo dobrego
            nastawienia do wczasów.

• Gość: gk Re: Uwaga na EXIM IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.08.06, 20:58
      Wróciliśmy z mężem i 4 letnim dzieckiem z Tunezji z Hammamedu hotel imperial
      Park z Eximem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko było OK, leżaki bezpłatne,
      piękny hotel i baseny, tylko plaża brudna , bardzo dużo wielbłądzich odchodów.
      Natomiast nie polecam lini Fischer bo ciągle się spóżniają, w naszym przypadku
      2 godziny. po za tym Exim jest ok.
          • andzia353 Re: Uwaga na EXIM 30.08.06, 15:42
            ja lecę 14.09, trochę się wystraszyłam niektórcy wypowiedzi
            zarezerowowałam hotel Golf Residence w Port ElKantoui, ktoś tam już był? jeśli
            tak, to poprosze o opinie
            Poza tym jakie wycieczki fakultatywne w Tunezji warto zorganizować??? I czy
            kupowac u rezydenta czy w lokalnym biurze podróży
          • Gość: ninka Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.06, 03:12
            A ja jestem zadowolona z pobytu z tym biurem w Tunezji, wsyztko tak jak mi
            przedstawili w biurze, sie zgadzalo, co do wygladu i standardu hotelu,
            klimatyzacja dzaiala, obsluga byla mila, tak jak przedstawili tak bylo, no moze
            oprocz rezydenta, ale to widac chyba dla nich typowe, za bardzo sie wczuli w
            mieszkanie w tunezji i chyba bardziej traktuja to jako wakacje a nie prace.
            mysle ze warto byloby zglosic w siedzibie biura w warszawie jak pracuja ich
            rezydenci a nie tylko pisac na forum o ich zlych manierach..choc przyznam ze nie
            wszyscy tacy byli, bo panie byly mile, tylko dwoch panow podpadlo..tak juz
            niestety jest w hotelach w tunezji szcezgolnie tych 3 gwiadkowych ze sa pokoje w
            ktorych wszytko jest ok a sa takie ze cos nie dziala, i nawte nie bardzo majja
            kiedy to naprawic bo tam sezon wakacyjny trwa bardzo dlugo i ciagle nowych
            turystow maja. wiec mowie , jedni moga gadac na jakis hotel a inni beda
            zachwalac...a wszytko zalezne od tego na jaki pokoj trafili.
    • ania2913 Re: Uwaga na EXIM 15.09.06, 23:20
      Właśnie wróciłam z Tunezji z Eximem i jestem zadowolona. Wycieczkę wykupiłam u
      pośrednika, który polecił mi hotel El Mouradi Palm Marina w Porcie el Kantaoui
      z Eximu. Podróż przebiegała bez żadnych komplikacji. Pani w biurze uprzedziła
      nas, że ostanio samoloty z Monastyru linii Nouvelair mają spore opóźnienia, ale
      tym razem był o czasie. Droga z lotniska do hotelu i pomoc przedstawicielki
      biura przy zakwaterowaniu ok. Wszystko w hotelu było tak jak w ofercie. Jeśli
      chodzi o rezydenta - Tunezyjczyk dobrze mówiący po polsku - wydawał się miły,
      był na dyżurach, opowiedział nam o zasadach panujących w hotelu
      i "turystycznej" Tunezji, o możliwościach zwiedzania nie tylko z Eximem, ale
      także na własną rekę. Na tablicy ogłoszeń był jego numer telefonu komórkowego -
      na szczęście nie musieliśmy z niego korzystać. Naszym znajomym nie podobał się
      pokój, więc go zamienili u recepcjonisty, nam zepsuła się wanna i też bez
      problemu załatwiliśmy to w recepcji (wszystko bez dodatkowych opłat). Czasami
      nasi rodacy przesadzają z oczekiwaniami - większość spraw w hotelu można
      załatwić samemu nie korzystając z pomocy rezydentów. Pojechaliśmy też z Eximem
      na 2-dniową Saharę - organizacja, hotel, wyżywienie bez zarzutu, a przewodnik
      Marcin bardzo miły i opowiadał bez przerwy, bardzo duzo się dowiedzieliśmy i
      miło spędziliśmy czas. I tu jeszcze jedna uwaga o rezydentach - byliśmy na
      wakacjach z Ecco Holiday, Alfa Starem a teraz z Eximem i generalnie nie mam
      zastrzeżeń do żadnego z tych biur, wakcje zawsze były udane a oferowane usługi
      zgodne z umową, natomiast rezydenci nigdy nie byli nadzwyczajni.
      • tomek1235 Re: Uwaga na EXIM 16.09.06, 15:22
        Aniu mam wielką prośbę,wybieramy się z żoną do tego hotelu i też z Eximem
        14.10,jeżeli to możliwe to bardzo proszę o przeslanie kilku fotek obiektu,będe
        niezmiernie zobowiązany.Proszę na adres:tomek1235@wp.pl
        Serdecznie dziękuje!:))
    • armand24 Re: Uwaga na EXIM 25.09.06, 23:25
      Witam wczoraj wróciłem z Tunezji z biurem Exim Tours i muszę napisać same
      pozytywy na temat tego biura. Wszystko było dopięte na ostatni guzik od
      początku do końca. Rezydenci bardzo mili i konkretni, fakt ze nie miałem
      żadnych problemów to i też nie potzrebowałem pomocy. Nie ma co narzekać, Exim
      ma najtańsze oferty na rynku, więc coś tam zawsze moz e się zdarzyc. Prosze Was
      rodacy nie zachowujcie się jak malowane lale!!!Na wszystko narzekacie,
      przesadzacie, że mi niedobrze!!! Na lotnisku w trakcie powrotu już się
      nasłuchałem, że jedzenia mało a to za mało słone, za słodkie dżemy były na
      śniadanie i takie tam pierdoły , że słuchać się nie da. Przyszli turyści , ale
      nie Ci zmanierowani!!!Nie bójcie się niczego biuro jest ok, poza tym macie
      język w gebi ei potraficie proste sprawy załatwić sami z recepcjonista i resztą
      hotelowego personelu. Wszyscy sa bardzo mili, uprzejmi, szczególnie jak zobaczą
      pare euro!!! Przy okazji polecam gorąca hotel Sindbad w Sousse. Trzy gwiazdki i
      jak na mój niezmanierowany gust wszystko super, obsługa na najwyższym
      poziomie!!! wyżywienie też extra i duzo mimo HB. Polecam serdecznie każdemu kto
      za małe pieniądze chce świetnie spędzić czas.Pozdrawiam i jeśli ktoś bedzie
      miał pytanie co do hotelu Sindbad w Sousse to piszcie na maila
      armand24@gazeta.pl
    • Gość: jerkub Re: Uwaga na EXIM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 10:53
      Z EXIM-em byliśmy na wczsach trzy razy, dwa razy w Egipcie i ostatnio w Tunezji
      na Djerbie w hotelu Djerba Palace. Moja opinia jest bardzo pozytywna, nawet na
      tamat linii TUNISAIR. Nasz rezydent Piotr ( pseudo "KOJAK") może być wzorem
      profesjonalizmu (pozdrawiam). Trzeba sobie zdać sprawę, że jadąc za granicę
      należy wymagac równiez od siebie: punktualności, zaradności, organizacji i
      minimalmej znajomości językow.W hotelu można bardzo dużo samemu załatwić,
      wystarczy chcieć, a rezydent to nie jest K.O w FWP, te czsy juz mineły.
      • nikitaa1 Re: Uwaga na EXIM 18.10.06, 18:50
        .....a moja opinia jest MEGA NEGATYWNA! Dwutygodniowy BRAK KLIMATYZACJI w
        sezonie wycenili na 88 zł ( zapłaciłam 10.tyś).Pomijam robactwo, i brzydkie
        zapachy...bo znoszenie ich przez dwa tygodnie też ma swoją cenę...Karta
        Frankfurcka wylicza to ...Dla mnie to biuro bez ZASAD fair play, bo nawet nie
        potrafią napisać... przepraszam...nie polecam!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka