02.01.10, 13:58
nie wiem, gdzie sie podziewasz ani co się z Tobą dzieje, moze odcielas sie od
forum raz na zawsze, a moze jednak czasem zajrzysz.
W kazdym razie chcialabym Ci zlożyc zyczenia na ten Nowy Rok -
żeby odnalazło sie wszystko, co zgubione w minionym roku,a warte odnalezienia,
a takze to, czego dotąd nie było, a powinno byc, a jeszcze zeby to co zawsze
było i powinno byc nigdy sie nie zgubiło.

To nie ja wymyslilam, ale zyczę z calego serca
nanga
Obserwuj wątek
    • kocia_noga Re: Sir, 04.01.10, 15:45

      Dołączam się do życzeń.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka