kochanica-francuza
31.08.06, 20:56
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=212&w=47657297&a=47796925
Zachodzę w głowę...
Ostatnio myslę o:
- pracy
- studiach
- Blemanie
- spodniach żeglarskich firmy Musto
- wełnie alpace ze sklepu internetowego
- polityce
- Francji
- pewnym osobniku (wtajemniczeni wiedzą o kim)
-własnych problemach z bezsennością
- bieliźnie pościelowej w pralni (że sama z tej pralni nie przyjdzie)
-nauce angielskiego
-pewnej szkole wyższej (ale nie mojej)
-pewnym kursie
... i nie wiem , które z tych jest tym JEDNYM???