Dodaj do ulubionych

Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myślimy?

31.08.06, 20:56
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=212&w=47657297&a=47796925
Zachodzę w głowę...

Ostatnio myslę o:

- pracy
- studiach
- Blemanie
- spodniach żeglarskich firmy Musto
- wełnie alpace ze sklepu internetowego
- polityce
- Francji
- pewnym osobniku (wtajemniczeni wiedzą o kim)
-własnych problemach z bezsennością
- bieliźnie pościelowej w pralni (że sama z tej pralni nie przyjdzie)
-nauce angielskiego
-pewnej szkole wyższej (ale nie mojej)
-pewnym kursie

... i nie wiem , które z tych jest tym JEDNYM???

Obserwuj wątek
    • turbomini Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 21:02
      Stawiam na bieliznę pościelową w pralni.
      • kochanica-francuza Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 21:03
        turbomini napisała:

        > Stawiam na bieliznę pościelową w pralni.
        A Ty o czym myślisz?
        • turbomini Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 21:13
          Niech się zastanowię...zasadniczo o tym, co powinnam zrobić a nie chce mi się:

          -podpisaniu nowej umowy z telefonią
          -oddaniu książki do biblioteki
          -dyplomówce
          -nauce szwedzkiego
          -kursie tańca
          -posprzątaniu piwnicy
          -wykręceniu się z imprezy, na którą nie chcę jechać
          -kupnie włóczki

          To tak z pierwszych rzeczy, które mnie gnębią.
      • pavvka Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 21:06
        turbomini napisała:

        > Stawiam na bieliznę pościelową w pralni.

        A ja na Blemana
        • kochanica-francuza w tej chwili myślę głównie o żarciu 31.08.06, 21:06
          a jak zjem, to kto wie...?
    • evita_duarte Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 21:05
      O szkole
      pracy
      mezu
      rodzinie
      Polsce
      domu
      Stanach
      seksie
      i tysiacu innych rzeczy, niekoniecznie wpowyzszej kolejnosci
    • johnny-kalesony Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 21:20
      Kiedyś podczas jednego z wywiadów św. Kazia stwierdziła "chcemy władzy".
      Generalnie słowo "władza" powtarzało się w jej dywagacjach mniej więcej co
      kilkanaście sekund, na podstawie czego można wysnuć pewne przypuszczenie, że
      feministki istotnie władzę sprawować sobe życzą.
      Jeśli weźmiemy pod uwagę jak totalnym systemem jest feminizm ze swoim przejętym
      od stalinistów i wielbicieli czerownej książeczki hasłem: "Wszystko jest
      polityczne", uzyskamy nie odbiegający od prawdy obraz prawdziwego oblicza tego
      ruchu.

      Ze swojej - rozpaczliwego dyletanta kucharskiego strony - dodać mogę: Kaziu,
      rację masz ... Chwyć w dłonie patelnię - jako to berło, insygnium i władzę
      sprawuj, a kuchnia będzie Twym królestwem.


      Pozdrawiam
      Keep Rockin'
      • kot_behemot8 kaleson, ty bolszewiku...:)) 31.08.06, 21:24
        > Jeśli weźmiemy pod uwagę jak totalnym systemem jest feminizm ze swoim
        przejętym
        > od stalinistów i wielbicieli czerownej książeczki hasłem: "Wszystko jest
        > polityczne",

        I to pisze ktoś dla kogo nawet to co się nosi na tyłku jest ideologiczne...
        LOL
        • johnny-kalesony Re: kaleson, ty bolszewiku...:)) 31.08.06, 21:29
          Czyżby?

          www.feminoteka.pl/readarticle.php?article_id=168

          Pozdrawiam
          Keep Rockin'
      • totalna_apokalipsa Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 21:28
        >Generalnie słowo "władza" powtarzało się w jej dywagacjach mniej więcej co
        > kilkanaście sekund,

        No to jesteś pewny, ze to jesteś pewien, ze nie pomyliłes Kazi z preziem
        Kaczyńskim? On ma takei jazdy bez trzymanki, ze władza i układ, czarne jest
        białe.
        • johnny-kalesony Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 21:32
          Nie pomyliłem, ponieważ rozmowę przeprowadzono na długo przed wyborami.
          Aczkolwie - istotnie: porównanie Kazi z preziem bieżącym i mentalnością jego
          ekipy nie jest pozbawione błyskotliwej celności.

          Pozdrawiam
          Keep Rockin'
      • kochanica-francuza Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 22:37

        Chwyć w dłonie patelnię -

        I przysol, ach, przysol nią kalesonowi w ten głupi łeb!!!
    • bitch.with.a.brain Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 21:35
      dzisiaj tym jednym jest 9 deklinacji prasłowiańskich:)
      • bleman To brzmi srogo \m/ 31.08.06, 21:40
        Zaczelas sluchac Perunwit i behemoth-pagan wastlands ? ;-)
        • bitch.with.a.brain Re: To brzmi srogo \m/ 31.08.06, 21:56
          nie i nie zmaierzam.Za to zaczęłam rekonstruować wyrazy z samogłoskami nosowymi
          do postaci prasłowianskiej:)
          • kochanica-francuza eee tam srogo 31.08.06, 22:46
            a po co ci ta postać prasłowiańska?
            • bitch.with.a.brain Re: eee tam srogo 31.08.06, 22:54
              właściwie po nic poza tmy,że chciałabym kiedyś mieć wyższe wykształcenie.I
              zdanie tego egzaminu jest niezbedne.
              • kochanica-francuza Re: eee tam srogo 31.08.06, 22:55
                bitch.with.a.brain napisała:

                > właściwie po nic poza tmy,że chciałabym kiedyś mieć wyższe wykształcenie.I
                > zdanie tego egzaminu jest niezbedne.
                a, ja myslałam, że ty tak je hobbystycznie sprowadzasz
                • bitch.with.a.brain Re: eee tam srogo 31.08.06, 22:57
                  to byloby bardzo oryginalne hobby:)
                  ale jeszcze troche i to polubię.To troche jak rozwiazywanie rebusow.Tylko
                  stresujące,że musze to zdać:/
    • tad9 Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 31.08.06, 23:43
      kochanica-francuza napisała:


      > - pewnym osobniku (wtajemniczeni wiedzą o kim)

      miło mi


      > ... i nie wiem , które z tych jest tym JEDNYM???

      nie śmiem podpowiadać...
    • ggigus a ja mysle 01.09.06, 00:14
      o moim slodkim ipodzie nano w slodkiej rozowej koszulce
      razem biegamy, gotujemy, siedzimy przy kompie, sciagamy sobie slodkie mp3 pliki
      i jest nam razem swietnie
      tylko o nim mysle
      i o jednym koledze tez, ale duzo, duzo rzadziej
      • bleman A placisz za MP3 czy nielegalnie sciagasz :> ? 01.09.06, 15:36

        • ggigus na razie przerabiam moje stare CD na mp3 02.09.06, 21:55
          skad sicagnac nielegalnie mp3
          napisz, bo szczerze nie wiem,ciagle laduje na platnych stronach
    • agn30ieszka Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 01.09.06, 15:08
      ja ostatnio myślę o urlopie (nie byłam już cztery lata) ale robimy remont w
      mieszkaniu (już mam dość)
      a tak trochę z innej strony: właśnie po raz drugi czytam Kochanicę Francuza
      pozdrawiam
    • atropa_belladonna Re: Dziewczyny, cóż to jest za jedno , o czym myś 04.09.06, 08:21
      Mysle sobie o roznych rzeczach, ale ostatnio glownie o wakacjach, na przelomie
      wrzesnia i pazdziernika przyjezdzam do ukochanej Buracji na urlop :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka