typowy_internauta_gw 03.05.07, 19:11 oto na forum kraj ktos sie "popisał" takim linkiem dajac mu podtekst seksistowski... www.sport.pl/sport/1,68565,4103886.html (chodzi o tlo dzwiekowe fotoreportazu) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
typowy_internauta_gw link do postu z FK---> 03.05.07, 19:14 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=61763124 Odpowiedz Link Zgłoś
profesor.wilczur jak "ktoś" - przecież mam nicka 03.05.07, 19:19 profesor wilczur,uprzejmie witam na forum feminizm! Odpowiedz Link Zgłoś
andrze_n Re: jak "ktoś" - przecież mam nicka 04.05.07, 11:13 ale fakt, za 2-gim razem juz to tak "nie bierze"....(( Odpowiedz Link Zgłoś
aelithe Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 04.05.07, 17:37 Panie rządzące tym forum obraża wszystko co jest dowcipne, wesołe i przekracza ich zdolności pojmowania. !! Odpowiedz Link Zgłoś
takete_malouma Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 04.05.07, 19:49 aelithe napisał: > Panie rządzące tym forum obraża wszystko co jest dowcipne, > wesołe i przekracza ich zdolności pojmowania. !! Nie "i", tylko "lub" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ergotamina szczerze współczuję 05.05.07, 13:25 aelithe napisał: > Panie rządzące tym forum obraża wszystko co jest dowcipne, wesołe i przekracza > ich zdolności pojmowania. !! jesli zabawnym jest sprowadzanie wartości kobiet do ich względnej atrakcyjności seksualnej to współczuję poczucia humoru Odpowiedz Link Zgłoś
aelithe qoad ...? 05.05.07, 15:19 Ergotamina gdzie masz w reklamie Harnasia sprowadzenie kobiety do obiektu seksualnego? A swoją drogą dlaczego pokazanie urody innej kobiety peszy tylko Panie niepierwszej urody?? Odpowiedz Link Zgłoś
aelithe sorki 05.05.07, 15:24 Pomyliłem temat. Nie wiem czy mozńa nazwać to co pokazano sprowadzeniem kobiety tylko do poziomu obiektu seksualnego. A swoją drogą, czy nie zauważyła Pani, że organizatorzy turniejów kobiecych dają dzikie karty głównie młodym atrakcyjnym tenisistkom? To jest biznes. Popularnośc tenisa kobiecego wzrosła, od kiedy został on zdominowany przez atrakcyjne amerykanki i rosjanki; a nie przez szpatną Nawratilową ( do tego z mniejszości seksualnej ). Odpowiedz Link Zgłoś
ergotamina Re: qoad ...? 05.05.07, 15:36 aelithe napisał: > A swoją drogą dlaczego pokazanie urody innej kobiety peszy tylko Panie > niepierwszej urody?? to bardzo typowe-zamiast polemizowac z moimi poglądami sugeruje Pan, że że jestem "niepierwszej urody" (cokolwiek to oznacza)i w ogóle kobiety niezgadzające się na seksizm mają jakieś defekty, kompleksy nieeleganckie jest rzucanie argumentu ad personam w dyskusji, która ma być prowadzona na poziomie; jesli Pan mówi, że "peszę się" bo jestem brzydka to ja mogę powiedzieć, że Panu taki poziom żartów odpowiada bo jest Pan niezaspokojony seksualnie i delikatnie zasugerowac impotencję (jakoś pseudologicznie to wywieść) nie bawmy się może w takie pogryzanie Odpowiedz Link Zgłoś
aelithe Re: qoad ...? 05.05.07, 21:47 przepraszam; przesadziłem troszkę Wracając do mojej wypowiedzi, irytuje mnie szukanie w każdym możliwym miejscu seksizmu i molestowania seksualnego. Przykładem choćby niedawna sprawa w Szwecji; gdzie pół społeczeństwa biega nago po saunach; reklama pończoch została uznana za pornografię. Nota bene u nas stosuje sie dużo ostrzejsze formy reklamy. Odpowiedz Link Zgłoś
piekielnica1 Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 11:56 > Panie rządzące tym forum obraża wszystko co jest dowcipne, wesołe i przekracza > ich zdolności pojmowania. !! Ja chętnie bym popatrzyła jak panom na korcie wdzięcznie się gibają za każdym odbiciem piłeczki lub jego próbie, męskie klejnoty. Byłoby to dowcipne, wesołe i jakże często urocze. Szkoda, że nie ma takiej możliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
aelithe Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 14:50 Raczej nie przyciągnęłoby uwagi. kwestia psychologii. Odpowiedz Link Zgłoś
piekielnica1 Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 15:54 > Raczej nie przyciągnęłoby uwagi. kwestia psychologii. Specjalista z psychologii też? Odpowiedz Link Zgłoś
aelithe Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 17:44 Mam przyjaciół zajmujących się psychologią reklamy. To bardzo profesjonalny bizness. zamieszczanie zdjęć, artykułów i wypowiedzi; w jakimkolwiek medium ( z wyjątkiem internetu) nie jest przypadkowe i obliczane na wzrost popularności grupy docelowej. W przypadku reklam, tez tworzą je spece od psychologii. Ja tylko człowiek skromny jestem i staram się słuchac mądrzejszych. Odpowiedz Link Zgłoś
piekielnica1 Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 18:09 > Ja tylko człowiek skromny jestem i staram się słuchac mądrzejszych. Dobrze, że nadmieniłeś, ale czy to cię czyni wiarygodnym w zakresie skromności? Odpowiedz Link Zgłoś
aelithe Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 19:10 No cóż, nikt nie jest sędzią obiektywnym we własnej sprawie. Nie mojej skromnej osobie to oceniać. Odpowiedz Link Zgłoś
cherryhill Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 14:29 aelithe napisał: > Panie rządzące tym forum obraża wszystko co jest dowcipne, wesołe i przekracza > ich zdolności pojmowania. !! czy swój post zaliczasz do tej kategorii, jesli tak to zaiste baaaardzo sie róznimy w percepcji co jest dowcipne i wesołe, a uwaga o zdolnosci pojmowania jest najzwyczajniej chamska Odpowiedz Link Zgłoś
aelithe Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 14:58 No cóż, Pani uwaga jest typowo seksistowską uwagą feministek. Każda krytka niektórych Pań z tego forum, podających się za feministki opiwana jest jako chamstwo, niedojrzałość, etc. Z drugiej jednak strony nazywanie kogoś cham, gó..arzem jest tutaj uważanie jako przykład kobiecego wyrafinowania i delikatności. Co do percepcji dowcipności i wesołości równice w postrzeganiu są zdecydowanie widoczne. Reakcja na ironię jest przewidywalna i określona. Z góry autora postu ostrzegałem, że będzie miał bury; więc za to jestem bez kurtuazerii opluwany. Odpowiedz Link Zgłoś
cherryhill Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 15:29 aelithe napisał: > No cóż, Pani uwaga jest typowo seksistowską uwagą feministek. Każda krytka > niektórych Pań z tego forum, podających się za feministki opiwana jest jako > chamstwo, niedojrzałość, etc. A pan sobie uzurpuje prawo do decydowania co w wykonaniu feministek jest seksistowskie, niestet znakomita większosć tutejszych interlokutorów jrest po prostu nie na poziomie. Z drugiej jednak strony nazywanie kogoś cham, > gó..arzem jest tutaj uważanie jako przykład kobiecego wyrafinowania i > delikatności. nalezy nazywac rzeczy po imieniu, a kobiece wyrafinowanie i delikatność zachowac na właściwe okazje > Co do percepcji dowcipności i wesołości równice w postrzeganiu są zdecydowanie > widoczne. Reakcja na ironię jest przewidywalna i określona. Z góry autora postu > > ostrzegałem, że będzie miał bury; więc za to jestem bez kurtuazerii opluwany. zgadazm sie, zdecydowanie się różnimy, Panowie tu obecni oczywiscie ciesza sie i nadstawiają drugi policzek jak ich ktoś atakuje? Odpowiedz Link Zgłoś