Dodaj do ulubionych

czy tego typu zart obraza kobiety ?

03.05.07, 19:11
oto na forum kraj ktos sie "popisał" takim linkiem dajac mu podtekst seksistowski...
www.sport.pl/sport/1,68565,4103886.html
(chodzi o tlo dzwiekowe fotoreportazu)
Obserwuj wątek
    • typowy_internauta_gw link do postu z FK---> 03.05.07, 19:14
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=61763124
    • profesor.wilczur jak "ktoś" - przecież mam nicka 03.05.07, 19:19
      profesor wilczur,uprzejmie witam na forum feminizm!
      • andreas3233 Re: jak "ktoś" - przecież mam nicka 03.05.07, 20:45
        Niezle!
        • andrze_n Re: jak "ktoś" - przecież mam nicka 04.05.07, 11:13
          ale fakt, za 2-gim razem juz to tak "nie bierze"....((
    • aelithe Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 04.05.07, 17:37
      Panie rządzące tym forum obraża wszystko co jest dowcipne, wesołe i przekracza
      ich zdolności pojmowania. !!
      • takete_malouma Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 04.05.07, 19:49
        aelithe napisał:

        > Panie rządzące tym forum obraża wszystko co jest dowcipne,
        > wesołe i przekracza ich zdolności pojmowania. !!

        Nie "i", tylko "lub" ;)
      • ergotamina szczerze współczuję 05.05.07, 13:25
        aelithe napisał:

        > Panie rządzące tym forum obraża wszystko co jest dowcipne, wesołe i przekracza
        > ich zdolności pojmowania. !!

        jesli zabawnym jest sprowadzanie wartości kobiet do ich względnej atrakcyjności
        seksualnej to współczuję poczucia humoru
        • aelithe qoad ...? 05.05.07, 15:19
          Ergotamina gdzie masz w reklamie Harnasia sprowadzenie kobiety do obiektu
          seksualnego?
          A swoją drogą dlaczego pokazanie urody innej kobiety peszy tylko Panie
          niepierwszej urody??
          • aelithe sorki 05.05.07, 15:24
            Pomyliłem temat.

            Nie wiem czy mozńa nazwać to co pokazano sprowadzeniem kobiety tylko do poziomu
            obiektu seksualnego. A swoją drogą, czy nie zauważyła Pani, że organizatorzy
            turniejów kobiecych dają dzikie karty głównie młodym atrakcyjnym tenisistkom?
            To jest biznes. Popularnośc tenisa kobiecego wzrosła, od kiedy został on
            zdominowany przez atrakcyjne amerykanki i rosjanki; a nie przez szpatną
            Nawratilową ( do tego z mniejszości seksualnej ).
          • ergotamina Re: qoad ...? 05.05.07, 15:36
            aelithe napisał:

            > A swoją drogą dlaczego pokazanie urody innej kobiety peszy tylko Panie
            > niepierwszej urody??

            to bardzo typowe-zamiast polemizowac z moimi poglądami sugeruje Pan, że że
            jestem "niepierwszej urody" (cokolwiek to oznacza)i w ogóle kobiety
            niezgadzające się na seksizm mają jakieś defekty, kompleksy

            nieeleganckie jest rzucanie argumentu ad personam w dyskusji, która ma być
            prowadzona na poziomie; jesli Pan mówi, że "peszę się" bo jestem brzydka to ja
            mogę powiedzieć, że Panu taki poziom żartów odpowiada bo jest Pan niezaspokojony
            seksualnie i delikatnie zasugerowac impotencję (jakoś pseudologicznie to wywieść)

            nie bawmy się może w takie pogryzanie
            • aelithe Re: qoad ...? 05.05.07, 21:47
              przepraszam; przesadziłem troszkę


              Wracając do mojej wypowiedzi, irytuje mnie szukanie w każdym możliwym miejscu
              seksizmu i molestowania seksualnego. Przykładem choćby niedawna sprawa w
              Szwecji; gdzie pół społeczeństwa biega nago po saunach; reklama pończoch
              została uznana za pornografię. Nota bene u nas stosuje sie dużo ostrzejsze
              formy reklamy.
      • piekielnica1 Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 11:56
        > Panie rządzące tym forum obraża wszystko co jest dowcipne, wesołe i
        przekracza
        > ich zdolności pojmowania. !!

        Ja chętnie bym popatrzyła jak panom na korcie wdzięcznie się gibają za każdym
        odbiciem piłeczki lub jego próbie, męskie klejnoty.

        Byłoby to dowcipne, wesołe i jakże często urocze.
        Szkoda, że nie ma takiej możliwości.
        • aelithe Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 14:50
          Raczej nie przyciągnęłoby uwagi. kwestia psychologii.
          • piekielnica1 Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 15:54
            > Raczej nie przyciągnęłoby uwagi. kwestia psychologii.

            Specjalista z psychologii też?
            • aelithe Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 17:44
              Mam przyjaciół zajmujących się psychologią reklamy. To bardzo profesjonalny
              bizness. zamieszczanie zdjęć, artykułów i wypowiedzi; w jakimkolwiek medium ( z
              wyjątkiem internetu) nie jest przypadkowe i obliczane na wzrost popularności
              grupy docelowej. W przypadku reklam, tez tworzą je spece od psychologii. Ja
              tylko człowiek skromny jestem i staram się słuchac mądrzejszych.
              • piekielnica1 Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 18:09
                > Ja tylko człowiek skromny jestem i staram się słuchac mądrzejszych.

                Dobrze, że nadmieniłeś, ale czy to cię czyni wiarygodnym w zakresie skromności?
                • aelithe Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 19:10
                  No cóż, nikt nie jest sędzią obiektywnym we własnej sprawie. Nie mojej skromnej
                  osobie to oceniać.
      • cherryhill Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 14:29
        aelithe napisał:

        > Panie rządzące tym forum obraża wszystko co jest dowcipne, wesołe i
        przekracza
        > ich zdolności pojmowania. !!

        czy swój post zaliczasz do tej kategorii, jesli tak to zaiste baaaardzo sie
        róznimy w percepcji co jest dowcipne i wesołe, a uwaga o zdolnosci pojmowania
        jest najzwyczajniej chamska
        • aelithe Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 14:58
          No cóż, Pani uwaga jest typowo seksistowską uwagą feministek. Każda krytka
          niektórych Pań z tego forum, podających się za feministki opiwana jest jako
          chamstwo, niedojrzałość, etc. Z drugiej jednak strony nazywanie kogoś cham,
          gó..arzem jest tutaj uważanie jako przykład kobiecego wyrafinowania i
          delikatności.
          Co do percepcji dowcipności i wesołości równice w postrzeganiu są zdecydowanie
          widoczne. Reakcja na ironię jest przewidywalna i określona. Z góry autora postu
          ostrzegałem, że będzie miał bury; więc za to jestem bez kurtuazerii opluwany.
          • cherryhill Re: czy tego typu zart obraza kobiety ? 06.05.07, 15:29
            aelithe napisał:

            > No cóż, Pani uwaga jest typowo seksistowską uwagą feministek. Każda krytka
            > niektórych Pań z tego forum, podających się za feministki opiwana jest jako
            > chamstwo, niedojrzałość, etc.
            A pan sobie uzurpuje prawo do decydowania co w wykonaniu feministek jest
            seksistowskie, niestet znakomita większosć tutejszych interlokutorów jrest po
            prostu nie na poziomie.

            Z drugiej jednak strony nazywanie kogoś cham,
            > gó..arzem jest tutaj uważanie jako przykład kobiecego wyrafinowania i
            > delikatności.
            nalezy nazywac rzeczy po imieniu, a kobiece wyrafinowanie i delikatność
            zachowac na właściwe okazje

            > Co do percepcji dowcipności i wesołości równice w postrzeganiu są
            zdecydowanie
            > widoczne. Reakcja na ironię jest przewidywalna i określona. Z góry autora
            postu
            >
            > ostrzegałem, że będzie miał bury; więc za to jestem bez kurtuazerii opluwany.

            zgadazm sie, zdecydowanie się różnimy, Panowie tu obecni oczywiscie ciesza sie
            i nadstawiają drugi policzek jak ich ktoś atakuje?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka