04.06.04, 11:13
jestem w trzecim miesiącu ciąży , planuje zrobić badania prenatalne:
test "Papp-a" , test "potrójny" i test "zintegrowany" .
Zapisałam sie już na badanie Papp-a , a w póżniejszym terminie zrobię
również robić test "potrójny".
Rozmawiałam przez telefon z lekarzem który robi takie badania i odradzał mi
zrobienie testu "zintegrowanego" twierdząc że w Polsce nie ma dobrych testów
do tego badania.
Przegladałam w internecie informacje na ten temat i zawsze polecane są
te 3 testy jako podstawowe w nieinwazyjnych badaniach prenatalnych.
co robić może pomożecie , bo chciałabym zrobić te badania.
czekam na odpowiedzi
woda

Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka