Dodaj do ulubionych

Turnus niestacjonarny w Zabajce

29.02.12, 12:56
Witajcie
zdecydowaliśmy się wstępnie na turnus dojeżdżający w Zabajce (w Stawnicy) i mam pytanie, czy ktoś się orientuje jak to dokładnie wygląda?
Tzn. chodzi mi długość turnusu, czy trzeba koniecznie odbyć 2 tygodnie, czy można skrócić na tydzień - czy można wybrać terapię, z czegoś zrezygnować, coś dodać?
W jakich godzinach odbywają się terapie, czy to jest z góry ustalone? Czy podczas takiego turnusu dziecko ma zajęcia indywidualnie czy z innymi dziećmi? Nam akurat zależy na izolacji chłopców, tym bardziej Michasia.
Z góry będę wdzięczna za szczegółowy opis wink
-----
Justyna & Jaś (1740 g) i Michaś (1540 g) 31 tc, ur. 10.2009 r.
Obserwuj wątek
    • eda321 Re: Turnus niestacjonarny w Zabajce 29.02.12, 16:17
      My byliśmy na takim zwykłym turnusie to na większość Twoich pytań niestety nie odpowiem. W tym samym czasie był jeden chłopiec dojeżdżający - zajęcia miał w tym samym czasie co reszta tj. od 8 do 15. Co do izolacji to będzie raczej trudna sprawa. Podstawowa rehabilitacja ruchowa odbywa się tam na wspólnej sali ćwiczeń. Sala ta jest jednocześnie miejscem przechodnim do stołówki i na hydroterapię. Więc kręcą się tam wszyscy. Sale do innych terapii są już indywidualne ale też kręci się tam mnóstwo osób. Żeby do nich dojść trzeba przejść przez bar-poczekalnię, gdzie najczęściej jest dużo dzieci. Co do indywidualnego ustalenia zajęć to myślę, że jak najbardziej się da. Wywieszony był cennik zajęć i kilka razy widziałam tam jakieś inne osoby niż te z turnusu więc pewnie umawiają się dodatkowo poza stricte turnusami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka