Dodaj do ulubionych

czerwona i piekąca twarz

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.14, 09:50
Od kilkunastu dni mam problem ze skórą twarzy. Jest czerwona jak po sparzeniu słońcem i piecze. Zwłaszcza po południu i wieczorem. Nie zmieniłam kosmetyków, niczego z jedzenia też nie podejrzewam. Próbowałam retimaxu 1500, miałam kilka próbek kremow na naczynka (eucerin, ivostin). Pomaga na chwilę i zaraz znów to samo. O dobrego dermatologa u mnie bardzo trudno więc pytam tutaj. Może ktoś pomoże?
Obserwuj wątek
    • dobrakobieta3 Re: czerwona i piekąca twarz 04.05.14, 20:04
      No cóż, jakie pytanie takie odpowiedzi. Mogą to być m.in.:
      - rak skóry
      - zwykła alergia (na milion czynników - nawet te, które wcześniej nie uczulały, nie tylko kosmetyki: jedzenie, picie, coś w powietrzu...)
      - trądzik różowaty odmian wszelkich
      - rumień
      - róża
      - zakażenie (od bakterii po wirusa - co sobie życzysz)
      - objaw zupełnie niedermatologicznej wewnętrznej choroby.

No i co Ci da ta wiedza od forumowiczów...?
    • Gość: kominka Re: czerwona i piekąca twarz IP: *.cheeloo.net 17.04.15, 11:41
      Znam ten ból. Obudziałam sie pewnego dnia i jakieś 10 minut później miałam czerwone piekące plamy. Myslałam że oszaleje i z bólu i z powodu tego jak to wygląda.
      Do dziś nie mam pojęcia czym to było spowodowane. Lekiem, który własnie brałam, kosmetykiem który używałam niby ten sam od lat a nowe opakowanie, warunkami - może się czymś zaraziłam, może coś wywołało taką reakcję alergiczną. Nie wiem. Tak czy inaczej współczuje bo mi doprwadzenie twarzy do porządku zajęło cały rok. Na razie mam spokój ale kto wie na ile. Przerabiałam wiele diagnoz. Od alergii, po trądzik różowaty.
      Tak czy inaczej nie dajcie sobie wcisnąć STERYDÓW.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka