Gość: pola
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
03.11.04, 23:11
mam II grupe cytologii i nadzerke-lekarz wyslal mnie na kolposkopie ze
wskazaniem zeby (chyba koniecznie?) zrobic to badanie od razu po okresie...no
ale niestety znowu sie troche zagapilam i na tydzien po @ jest full w mojej
klinice,musialabym czekac kolejny miesiac...
czy rzeczywiscie trzeba koniecznie robic kolposkopie zaraz po okresie??
wolalabym miec to juz z glowy...