Dodaj do ulubionych

co sie dzieje?

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.04, 18:25
Dwa miesiące temu zmieniłam tabletki z Mercilonu na Jasmine. W tym samym
czasie zaczełam brac antydepresyjny Lerivon. I nie moge opanowac apetytu,
ciagle mysle o jedzeniu, staram sie kontrolowac ale nic nie pomaga. Przytyłam
juz 7 kilogramow. Pani doktor pomocy. Czy te leki moga ze sobą kolidować ,
psychiatra pwoiedzial ze nie . ale nigdy tak ze mna nie bylo. Co powinnam
zrobic?
Obserwuj wątek
    • Gość: ginekolog Re: co sie dzieje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.04, 18:53
      Nie wiem co może być przyczyną. Błędem jest robienie w jednym czasie 2 zmian. U
      Ciebie na raz weszły 2 leki - i teraz nie wiadomo który jest przyczyną- choć ja
      stawiałbym na p/depresyjny. Poza tym co było przyczyną odstawienia Mercilonu?
      Jeśli na nim dobrze się czułaś i wszystko było OK to zmiana za przeproszeniem
      jest idiotyzmem. Jeśli moja pacjentka dobrze się czuje na jakimś leku to nigdy
      nie kombinuję z innymi. Ja na Twoim miejscu wróciłbym do Mercilonu - tak na
      wszelki wypadek - chyba, że powody odstawienia były poważne. Jeśli to nie pomoże
      pozostaje tylko Lerivon, którego chyba odstawić nie możesz, ale może psychiatra
      znajdzie zamiennik o mniejszych objawach ubocznych. Pamiętaj, że leki
      antykoncepcyjne mogą być mało skuteczne u kobiet powyżej 90kg więc prowadź
      odpowiednią dietę - ale nigdy nie stosuj w celu odchudzenia leków
      przeczyszczjących czy prowokowania wymiotów. To zaburza wchłanianie tabletek i
      może spowodować zajście w ciążę. (oczywiści potrzebny jest jeszcze taki drobiazg
      jak współżycie wink)
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka