Gość: joa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.05, 15:31 czy któraś z was brała ten lek? czy jest skuteczny przy leczeniu bardzo długich i silnych stanów zapalnych szyjki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anonim Re: Distreptaza- pytanie IP: *.chello.pl 16.05.05, 21:16 Distreptaza jest lekiem bardzo dobrym i wskazanym właśnie w długich i przewlekłych stanach zapalnych. Zapobiega robieniu się zrstów(w zapaleniu przydatków). Może zapobiegać i leczyć bóle miednicy mniejszej u kobiet. Jeśli stany zapalne dotyczą szyjki macicy to oczywiście zalecałbym wykonanie badań (wymaz + powiew + antybiogram, cytologia itd.) i leczyć właśnie to zapalenie np.globulki Macmiror Complex 500 + czopki distreptaza. Po kuracji lactovaginal + kapsułki żurawinowe lub przeprowadzić kurację antybiotykową + distreptaza (ale jeśli piszesz że jest to "długie" zapalenie to pewnie już ich się naprzyjmowałaś i masz osłabiony organizm )i dlatego miejscowe środki będą lepsze ... Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ap77 Re: Distreptaza- pytanie IP: *.idea.pl 16.05.05, 22:09 Mam pytanie hmmm techniczne, jak sie aplikuje te globulki? Np. w przypadku zrostow w miednicy? Ja je kiedys podawalam psu (suce) na gruczolki okoloodbytowe (no i wtedy doodbytniczo) a u kobiet? Pozdro Ania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joa Re: Distreptaza- pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 11:22 ojej, psu? troszkę dziwnie sie poczułam. na ulotce jest napisane, że jest do środek, który podaje się do odbytnicy. tak tez jest w moim przypadku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kalinosia Re: Distreptaza- pytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.05, 12:52 to są czopki doodbytnicze, więc gdzie niby je aplikować?? Przeca nie do nosa Odpowiedz Link Zgłoś