Dodaj do ulubionych

Distreptaza- pytanie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.05, 15:31
czy któraś z was brała ten lek? czy jest skuteczny przy leczeniu bardzo
długich i silnych stanów zapalnych szyjki?
Obserwuj wątek
    • Gość: anonim Re: Distreptaza- pytanie IP: *.chello.pl 16.05.05, 21:16
      Distreptaza jest lekiem bardzo dobrym i wskazanym właśnie w długich i
      przewlekłych stanach zapalnych. Zapobiega robieniu się zrstów(w zapaleniu
      przydatków). Może zapobiegać i leczyć bóle miednicy mniejszej u kobiet.
      Jeśli stany zapalne dotyczą szyjki macicy to oczywiście zalecałbym wykonanie
      badań (wymaz + powiew + antybiogram, cytologia itd.) i leczyć właśnie to
      zapalenie np.globulki Macmiror Complex 500 + czopki distreptaza. Po kuracji
      lactovaginal + kapsułki żurawinowe lub przeprowadzić kurację antybiotykową +
      distreptaza (ale jeśli piszesz że jest to "długie" zapalenie to pewnie już ich
      się naprzyjmowałaś i masz osłabiony organizm )i dlatego miejscowe środki będą
      lepsze ...

      Pzdr
      • Gość: ap77 Re: Distreptaza- pytanie IP: *.idea.pl 16.05.05, 22:09
        Mam pytanie hmmm techniczne, jak sie aplikuje te globulki? Np. w przypadku
        zrostow w miednicy? Ja je kiedys podawalam psu (suce) na gruczolki
        okoloodbytowe (no i wtedy doodbytniczo) a u kobiet?

        Pozdro
        Ania
        • Gość: joa Re: Distreptaza- pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.05, 11:22
          ojej, psu? troszkę dziwnie sie poczułam.
          na ulotce jest napisane, że jest do środek, który podaje się do odbytnicy. tak
          tez jest w moim przypadku.
          • Gość: kalinosia Re: Distreptaza- pytanie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.05, 12:52
            to są czopki doodbytnicze, więc gdzie niby je aplikować?? Przeca nie do nosa smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka