Gość: Igi
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.05.05, 13:18
Witam,
Mój lekarz zaproponował usunięcie nadżerki przy użyciu Solcogynu. Tylko najpierw muszę przez prawie 2 tygodnie przyjmować Gyno-Femidazol a potem jeszcze mam zrobić jakieś płukanie i dopiero do niego na wizytę z Solcogynem.
Czy u Was też tak wyglądała cała "procedura"?
pozdr