rozyczka12 28.06.05, 17:33 Czy na pewno, przyjmujac pierwsza tabletke w dniu pierwszego dnia okresu, moge byc pewna ze jestem juz zabezpieczona od razu?nie musze stosowac juz dodatkowych zabezpieczen? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: eps Re: tabletki IP: *.piotrkow.net.pl 28.06.05, 17:46 teoretycznie tak. Ja na wszelki wypadem "na całość" poszłabym tak po tygodniu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: celine Re: tabletki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.05, 18:36 Kiedyś tabletki działały po 10 dniach- to były lata 80. Obecnie działa od pierwszego zażycia. Odpowiedz Link Zgłoś