28.06.05, 17:33
Czy na pewno, przyjmujac pierwsza tabletke w dniu pierwszego dnia okresu,
moge byc pewna ze jestem juz zabezpieczona od razu?nie musze stosowac juz
dodatkowych zabezpieczen?
Obserwuj wątek
    • Gość: eps Re: tabletki IP: *.piotrkow.net.pl 28.06.05, 17:46
      teoretycznie tak. Ja na wszelki wypadem "na całość" poszłabym tak po tygodniu
    • rozyczka12 Re: tabletki 28.06.05, 17:47
      tez mi sie tak wlasnie wydawalosmile
    • Gość: celine Re: tabletki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.06.05, 18:36
      Kiedyś tabletki działały po 10 dniach- to były lata 80.
      Obecnie działa od pierwszego zażycia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka