Dodaj do ulubionych

kolposkopia

05.08.05, 14:16
czy ktoras z was miala robiona kolposkopie? po co to sie robi ? czy to jest
bolesne , bardzo prosze o wiadomosci
Obserwuj wątek
    • zaba_pelagia Re: kolposkopia 05.08.05, 14:20
      www.zdrowie.med.pl/uk_rozrodczy/badania/kolpo.html
      szukaj.gazeta.pl/szukaj/0,52001.html?slowo=kolposkopia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka