Dodaj do ulubionych

yasmin i duze krosty

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.09.05, 13:32
Właśnie skończyłam 2 opakowanie Yasmin. Gin-endokrynolog przepisała mi te
tabletki, bo mam PCO. Wcześniej brałam Mercilon, zrobiła mi pół roku przerwy.
I po pół roku niebrania tabletek wrócił mi trądzik. Więc gin przepisała mi
Yasmin, po nim miałam mieć ładną buzię. Ale jak na razie trądzik jaki był
taki jest a dodatkowo ostatnio wyskakują mi na twarzy takie duże bolące
krosty. Czy ktoś wie co to może być? Czy ten Yasmin żle na mnie działa? Aha
i jeszcze od kilku dni bolą mnie całe piersi, ten ból i krosty zaczęły się
pod koniec drugiego opakowania.
Proszę o radę.
kiedy Wam poprawiła się cera po tabletkach ?
Obserwuj wątek
    • yasminee Re: yasmin i duze krosty 20.09.05, 15:50
      biorę 4 opakowanie, cera jest gładsza, ładniejsza, bez wyprysków, mniej
      przetłuszczona
      ból piersi był na poczatku, teraz juz nie ma
      dla mnie te tabletki są dobre, ale może Tobie nie służą? wiadomo, jak to z
      hormonami, każdy organizm reaguje inaczej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka