Gość: GOSIA
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.10.05, 09:47
Moja mama ma mięśniaki(47lat). Lekarz zasugerował, aby usunąć macicę. Wiem,że
o tym było dużo na forum, ale chcę poznać opinie kobiet na ten temat. Może to
za wcześnie na wycięcie macicy?. Jak funkcjonuje kobieta po takiej operacji,
jak wyglądają cykle itp. Bardzo proszę o info. Zależy mi na wszystkich
informacjach na ten temat