Dodaj do ulubionych

znow Mirena

IP: 130.225.149.* 28.09.01, 09:00
Wiem, ze zaczynam byc namolny, ale jest Pani dla mnie jedynym zrodlem dobrej
informacji. Powtarzam pytania:
Czy kobieta stosujaca te wkladke ma owulacje?
Na ile lat ona (wkladka) jest przewidziana?
czy wiek 41-42 jest jak najbardziej odpowiedni do jej zalozenia?
dziekuje.
A ponadto: hormowny uwalniane z wkladki zageszczaja sluz, czy to dotyczy tez
pochwy? Czy wowczas nalezy sie liczyc z koniecznoscia stosowania kremow
nawilzajacych?
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: znow Mirena 30.09.01, 02:37
      Moze zageszczać śluz.MA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka