Dodaj do ulubionych

a ja mam taki problem help !!!

IP: *.kon.tvknet.pl / 82.160.85.* 30.12.05, 12:01
byc może to wcale nie jest problem jakiś największy na świecie, aczkolwiek
może coś poradzicie

o nadmiernym poceniu już tu się naczytałam, sama używam etiaxilu i wszystko
dobrze, aczkolwiek nie wiem co zrobić , gdyż najbardziej potliwą częścią
mojego organizmu jest GŁOWA. Strasznie mnie to denerwuje, bo chociażby: idę
na imprezę i juz nie wspomnę że moja fryzura rozpada się po 2 przetańczonych
kawałkach ale po 15 minutach wyglądam jakbym wyszła spod prysznica. Sport (
jeżdzenie na rowerze, gra w kosza) równiez powodu iż wyglądam jakby mi ktoś
wiadro wody na głowę wylał. Bleee już nie mogę z tym wytrzymać.

Może któraś z was może ma taki problem?? Jak temu zaradzić ?? Dermatolog ??
Obserwuj wątek
    • bonawentura99 Re: a ja mam taki problem help !!! 03.01.06, 22:13
      Może zetnij włosy na bardzo krótko. Wtedy nie widać mokrych strąków.
    • Gość: baba Re: a ja mam taki problem help !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 22:20
      dobry dermatolog tez nie zaszkodzi, moze poleci ci cos-jakis szampon leczniczy
      czy emulsje..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka