IP: 212.160.138.* 03.10.01, 14:59
W 26 d.c. lekarz przy badaniu USG zaobserwował torbiel czy cystę na jajniku
powstałą z niepękniętego pęcherzyka,jest wielkości 8 cm, nadpęknieta i
wypełniona krwią /brr obrzydlistwo/. I co z nią dalej? AsiaW
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: coś 04.10.01, 08:39
      Sprawdzić po miesiaczce-pewnie zniknie!MA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka