Dodaj do ulubionych

Tabletki i depresja

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.10.01, 21:02
Pani doktor.
Tabletki biorę od 3,5 roku. Najpierw był to Trinordiol. Od ponad roku biorę
Mikrogynon 21. Od dłuższego czasu jestem przygnębiona (bardzo często płaczę,
nic mnie nie cieszy...). Straciłam również zainteresowanie seksem. Czy może to
być spowodowane zmaianą tabletek? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: Tabletki i depresja 09.10.01, 23:25
      Tak, moze lepiej powróci9ć do tabletek trójfazowych, jeśli przedtem
      samopoczucie było dobre!MA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka