Gość: Iwona
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
08.10.01, 21:02
Pani doktor.
Tabletki biorę od 3,5 roku. Najpierw był to Trinordiol. Od ponad roku biorę
Mikrogynon 21. Od dłuższego czasu jestem przygnębiona (bardzo często płaczę,
nic mnie nie cieszy...). Straciłam również zainteresowanie seksem. Czy może to
być spowodowane zmaianą tabletek? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.