Odstawilam tabletki antykoncepcyjne Logest po 7 miesiacach zazywania. Jestem
w polowie pierwszego cyklu i musze przyznac, ze czuje sie zdecydowanie
lepiej. Wraca mi chec do zycia!

Wiem, ze po odstawieniu cykle moga byc
bardzo nieregularne. Ja odstawilam pigulki rowniez na listopad (w grudniu
bralam znowu) i okres byl po 29 dniach czyli dlugosc cyklu byla taka jak
zwykle zanim zaczelam stosowac antykoncepcje hormonalna. Uzywamy z moim
chlopakiem prezerwatyw, ale mam w zwiazku z tym pytanie. Po ilu miesiacach
cyklach) bede mogla byc pewna, ze w najmniej ryzykownych dniach na pewno nie
zajde w ciaze? W tej chwili chyba nawet w czasie okresu nie zgodzilabym sie
na wspolzycie bez zabezpieczenia. Po ilu miesiacach moj cykl powinien sie
unormowac?