15.07.06, 11:14
Witam wszystkie kobietki!
Mam pytanie do kobiet które mają duzy biust-jak w temacie.Co moge zrobi żeby
moje piersi stały się jędrniejsze.Chce zaznaczyc że karmię piersia moją
córeczke.Czy jest wogóle taka mozliwosc karmiąc piersia ujedrnic trochę
biust.Mam wrazenie ze jest troche obwisły i wcale mie się to nie podoba.A
może gdy przestane karmic sam się trochę podniesie.Prosze o odpowiedzi!Z góry
dziękuję i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • agatka_to_ja Re: 80 DD-E 15.07.06, 12:05
      polecam forum "DLA BIUSCIASTYCH"
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
      forum "KARMIENIE PIERSIĄ"
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=570
      i "EMAMA"
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=567
      pewnie tam znajdziesz szybciej odpowiedz na swoje pytania smile
      • milena96 Re: 80 DD-E 15.07.06, 12:20
        dzieki wielkie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka