milena96
15.07.06, 11:14
Witam wszystkie kobietki!
Mam pytanie do kobiet które mają duzy biust-jak w temacie.Co moge zrobi żeby
moje piersi stały się jędrniejsze.Chce zaznaczyc że karmię piersia moją
córeczke.Czy jest wogóle taka mozliwosc karmiąc piersia ujedrnic trochę
biust.Mam wrazenie ze jest troche obwisły i wcale mie się to nie podoba.A
może gdy przestane karmic sam się trochę podniesie.Prosze o odpowiedzi!Z góry
dziękuję i pozdrawiam.