sloneczko2812
31.08.06, 11:30
Byłam u lekarza i na własną prośbę (wcześniej zrobiłam badania) wypisał
mi tabletki antykoncepcyjne Yasmin. Za bardzo się pośpieszyłam i wykupiłam,
jednak mam pewne obawy. Po pierwsze, po urodzeniu dzidziusia, nie chcę mieć
narazie kolejnego bobaska, tym bardziej, że miałam cc. Po drugie, pierwszy
raz będę brała tabletki anty, więc chciałabym Was prosić (te które z Was
brały) o opinie.
1.Czy tabletki mają jakieś skutki uboczne?
2. Czy po tabletkach trudniej zajść w ciążę?(Czy ma to jakikolwiek wpływ na
zajście w ciążę?)
3. Jak czułyście się w trakcie przyjmowania tabletek?
4. Słyszałam, że podczas przyjmowania tabletek jest ryzyko wystąpienia
nowotworu piersi, czy to prawda?
5. Czy poprawia się stan cery?
6. Czy tabletki mają jakiś wpływ na wagę?
7. Brać czy nie brać? Waham się. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.