Gość: martita
IP: *.stargard.mm.pl
22.10.06, 00:08
Witam!mam bolesny problem. od ostatniego okresu czyli przez okres ok 2 tyg
odczuwam klucie w jajnikach.nie jest caly czas. moze nie bolec a nagle mocno
ukluje. pierwsszy raz sie z takim bolem u mnie spotkalam. biore tabletki anty,
okres mialam normalnie. mam jednak wieczne problemy z grzybica a w czasie
okresu uzywalam tamponow. czy moze to byc stan zapalny?