Dodaj do ulubionych

jajniki!!pomocy

IP: *.stargard.mm.pl 22.10.06, 00:08
Witam!mam bolesny problem. od ostatniego okresu czyli przez okres ok 2 tyg
odczuwam klucie w jajnikach.nie jest caly czas. moze nie bolec a nagle mocno
ukluje. pierwsszy raz sie z takim bolem u mnie spotkalam. biore tabletki anty,
okres mialam normalnie. mam jednak wieczne problemy z grzybica a w czasie
okresu uzywalam tamponow. czy moze to byc stan zapalny?
Obserwuj wątek
    • Gość: kika Re: jajniki!!pomocy IP: *.acn.waw.pl 22.10.06, 09:18
      może zapalenie przydatków
      \a przy grzybicy nie powinnaś używać tamponów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka