Gość: Marek IP: *.loonar.pl 26.12.06, 11:33 Czy to normalne, że miejsca intymnej mojej dzieczyny mają nieprzyjemny zapach nawet tuz po umyciu? Żadnej grzybicy nie ma chodzi do lekarza. Jest wszystko ok. dlatego to mnie troche dziwi ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: natalia. Re: To normalne? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.06, 11:38 jakiś wysyp mężczyzn zatroszczonych o intymne części partnerki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QQłka Re: To normalne? IP: *.eranet.pl 26.12.06, 13:03 A może Tobie się nie podoba, każdy przeciez ma różna wrażliwośc na zapach. Niech spróbuje może podmywac się jakimiś specjalnymi perfumowanymi mydłami do higieny intymnej. Ale wiesz, mój facet, mimo, iz uwielbiam zapach jego ciała, czasami, gdy się podnieci, pachnie w specyficzny sposób, nawet smak pocałunków jest inny, oddech także.I powiem Ci, że nie bardzo mi się podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: To normalne? IP: *.loonar.pl 26.12.06, 13:08 a mozesz podac konkretne nazwy plynow bo nie mam pojecia co kupic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QQłka Re: To normalne? IP: *.eranet.pl 26.12.06, 18:33 Zapytaj w drogerii lub aptece o perfumowane płyny do higieny intymnej. One wprawdzie zdarza sie, że powodują uczulenia i lepiej nie stosować ich non stop, ale warto spróbować. A jeżeli była tylko u jednego gina, niech zbada ją jeszcze jakiś, może poprzedni coś przegapił. W aptece można kupić też lactovaginal, który pomaga przy zaburzeniach flory bakteryjnej tamze. Odpowiedz Link Zgłoś
eyes69 Nierzyjemny dla innych tez? 26.12.06, 18:51 Czy tylko Tobie sie nie podoba? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Nierzyjemny dla innych tez? IP: *.loonar.pl 28.12.06, 15:38 Poprostu jest nieprzyjemny zapach wydaje mi się, że to nie jest normalne. Jest zdrowa, zadnej grzybicy dlatego troche to dziwne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fe Re: Nierzyjemny dla innych tez? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 16:56 fe jesteś! Mareczku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oj oj Re: To normalne? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 15:56 ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj pewnie normalne!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iga Re: To normalne? IP: *.it-net.pl 28.12.06, 17:06 to jednak może byc grzybica, to tak się objawia.. Odpowiedz Link Zgłoś