Dodaj do ulubionych

To normalne?

IP: *.loonar.pl 26.12.06, 11:33
Czy to normalne, że miejsca intymnej mojej dzieczyny mają nieprzyjemny zapach
nawet tuz po umyciu? Żadnej grzybicy nie ma chodzi do lekarza. Jest wszystko
ok. dlatego to mnie troche dziwi ...
Obserwuj wątek
    • Gość: natalia. Re: To normalne? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.06, 11:38
      jakiś wysyp mężczyzn zatroszczonych o intymne części partnerki...
      • anula36 Re: To normalne? 26.12.06, 11:48
        to sie zdarza niestety
    • Gość: QQłka Re: To normalne? IP: *.eranet.pl 26.12.06, 13:03
      A może Tobie się nie podoba, każdy przeciez ma różna wrażliwośc na zapach.
      Niech spróbuje może podmywac się jakimiś specjalnymi perfumowanymi mydłami do
      higieny intymnej.
      Ale wiesz, mój facet, mimo, iz uwielbiam zapach jego ciała, czasami, gdy się
      podnieci, pachnie w specyficzny sposób, nawet smak pocałunków jest inny, oddech
      także.I powiem Ci, że nie bardzo mi się podoba.
      • Gość: Marek Re: To normalne? IP: *.loonar.pl 26.12.06, 13:08
        a mozesz podac konkretne nazwy plynow bo nie mam pojecia co kupic?
        • Gość: QQłka Re: To normalne? IP: *.eranet.pl 26.12.06, 18:33
          Zapytaj w drogerii lub aptece o perfumowane płyny do higieny intymnej. One
          wprawdzie zdarza sie, że powodują uczulenia i lepiej nie stosować ich non stop,
          ale warto spróbować.
          A jeżeli była tylko u jednego gina, niech zbada ją jeszcze jakiś, może
          poprzedni coś przegapił. W aptece można kupić też lactovaginal, który pomaga
          przy zaburzeniach flory bakteryjnej tamze.
      • kola1987 Re: To normalne? 28.12.06, 17:49
        moj ma okropny zapach spermy fuuuu
    • eyes69 Nierzyjemny dla innych tez? 26.12.06, 18:51
      Czy tylko Tobie sie nie podoba?
      • Gość: Marek Re: Nierzyjemny dla innych tez? IP: *.loonar.pl 28.12.06, 15:38
        Poprostu jest nieprzyjemny zapach wydaje mi się, że to nie jest normalne. Jest
        zdrowa, zadnej grzybicy dlatego troche to dziwne.
        • Gość: fe Re: Nierzyjemny dla innych tez? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 16:56
          fe jesteś! Mareczku
    • Gość: oj oj Re: To normalne? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 15:56
      ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj pewnie normalne!!!!!!!
    • Gość: iga Re: To normalne? IP: *.it-net.pl 28.12.06, 17:06
      to jednak może byc grzybica, to tak się objawia..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka