Dodaj do ulubionych

udaje ze nie ma problemu!

22.05.05, 16:26
nie wiem czy mam juz hrsutyzm, ale napewno wszystko idzie w tym kierunku! jest
coraz gorezj. juz broda mi rosnie! wasy mam dosyc widoczne ale postanowilam ze
nie bede nic z nimi robic bo nie chciaam zebby mi odrosla szczecina! wiec moj
wasik (czarny i dlugi) w dotyku jest mieciutki i przy calowaniu sie z
chlopakiem nie kole go:)
do rzeczy!
nie potrafie glosno o tym mowic! wiem ze ludzie widza to ale tak naprawde to
sie modle zeby nikt o tym nie wpomnial! mi nie przechodza przez gardlo slowa
"mam wasy"
najgorsze to, np.
* brat do mnie z wyrzytami "ogolilabys sie",
* kolega przy mnie na pytanie czy podoba mu sie jakas tam dziewczyna, zaczal
sie smiac i powiedzial "no co ty ona ma wasy!!!" a pozniej tak jakby sie
zreflektowal i zaczal smiac! - strasznie sie wtedy czulam.
* fryzjerka robiaca mi balejaz z tekstem " jeszcze bym ci wydepilowala wasy" -
baba mnie pierwszy raz na oczy widziala i wredna pipa z takim tekstem wyskoczyla!
* ale dzieci pytaja sie dlaczego ja mam wasy??
nie moge! poprostu ni moge!! boje sie je ogollic, chociaz nie wiem co byloby
gorsze! to ze mam wasy czy to ze sobie je ogolilam mi orastaja! w sumie
wszyscy znaja kamile z wasami jak se ogole to dopiero wzbudze sensacje!
Obserwuj wątek
    • nacht_vogel Re: udaje ze nie ma problemu! 22.05.05, 22:54
      Wrrrrrrrrrrrr Co za typiara!! (fryzjerka) Mi tez kiedys powiedziały tak
      fryzjerki jak mi robiły fryzure na studniówkę, to się zastanawiały czy mi spiąc
      wszystkie z góry czy zostawić po bokach. No i stwierdziły ze lepiej zostawic
      opuszczone na twarz bo: "Tu z boku jest zarościk..." :/
      Z tego co piszesz to naprawde Ci naprawde bardzo widać wąsik. Najlepiej byś
      zrobiła, jak byś go rozjaśniła. Włoski się nie wzmocnią, tylko osłabia. I nie
      wyrywaj ani nie gol! Bo bedziesz miała szczecinkę. I nie martw się wszyscy
      przyzwyczają się do widoku Ciebie bez tego paskudztwa, rozjaśnij to czym
      predzej!:) Trzymaj się!
      • crossi Re: udaje ze nie ma problemu! 22.05.05, 23:59
        no ale ja sie bardzo boje
        widzialm kobiete z bielutkim dlugim widocznym gestym wasikiem
        i to wygladalo strasznie!
        boje sie jak to bedzie wygladalo
        a jak rude wyjda??
        nie wiem boje sie strasznie
        jestem ciemna brunetka! bedzie sie rzucaac w oczy
        • nacht_vogel Re: udaje ze nie ma problemu! 23.05.05, 00:14
          Spróbuj... Nic nie tracisz.. jak będą za jasne to sobie kupisz farbę i
          zafarbujesz znowu!:P Nie no żartuje sobie teraz. Sama też mam wąsik.
          Rozjasnianie osłabia włoski wiec moze je troche wytępisz. Poczytaj posty o
          rozjaśnianiu.
          • mika261 Re: udaje ze nie ma problemu! 23.05.05, 08:33
            hmmm chyba muszę cię trochę opieprzyć.dlaczego nie pójdziesz z tym wąsem do kosmetyczki???Wąs to zaden problem przecież.Mam kilka kolezanek ktore nie maja hirsutyzmu a od szkoły sredniej chodza do kosmetyczki na ciepły wosk i nie robia z tego jakiegos prooblemu.traktuja to jak oczyszczanie twarzy czy maseczki..usuwaja własnie wąsy.I nie mysl sobie ze ktos sie zdziwi że nagle nie bedziesz miała tego wąsa.Wręcz przeciwnie.ostatnio ogladałam film z Julia Roberts i ona w jakiejś scenie wyrywa sobie wasik woskiem...Czemu ty masz jakies uprzedzenia??I zapewniam ze po ciepłym wosku nie będa odrastały twardzsze.A ty poczujesz sie o niebo lepiej bez niego.
              • grinje Re: udaje ze nie ma problemu! 23.05.05, 11:09
                Crossi! Jeśli już by się Ciebie ktoś o to zapytał, to z uśmiechem na ustach i
                podnisioną wysoko glową odpowiadasz coś w stylu: "a co, wtedy podobałam Ci się
                bardziej?" albo zaczynasz wprowadzać pytającego w tajniki depilacji woskiem.
                Wiem, to trudne, ale jak już napisała Mika u wielu kobiet normalne, ewentualnie
                jeśli wiesz, że to ukróci dyskusje to dajesz pytającemu w pysk.....jednak tego
                ostatniego bym Ci nie radziła, bo odpowiedź spokojna jest znacznie lepsza niż
                agresja- sama przez etap "wąsy i ludzie" już przechodziłam....pozdrawiam!
    • tatiana8 Re: udaje ze nie ma problemu! 24.05.05, 13:16
      Crossi, zgadzam się z dziewczynami. Wiele kobiet brunetek ma wąsik, nawet gdy
      nie mają żadnego hirsutyzmu. Ja na twoim miejscu usunęłabym je woskiem.
      Najlepiej u kosmetyczki. Po tym co piszesz sądze, że Twój wasik jest zbyt duży,
      by go tylko rozjaśniać. I tak będzie widoczny.
      Oczywiście nie chcę Cię urazić tymi słowami.
      Ja też swego czasu zapuściłam i próbowałam rozjaśniać. Nie wyglądało to dobrze,
      w dodatku musiałabym bardzo często rozjaśniać.
      Od wyrywania nie rosną mi grubsze ani twardsze.

Pozdrawiam
        • cindy84 Re: udaje ze nie ma problemu! 23.01.06, 20:43
          jestem bardzo ciekawa co zrobilas, szukam jakiegos odpowiedniego preparatu zeby
          pozbyc sie tego problemu,

mam pytanko do dziewczyn ktore poslzy do kosmetyczki, po jakim czasie wam
          odrastaly? i czy byly klujace?
          • kasia_kar Re: udaje ze nie ma problemu! 25.01.06, 22:03
            Ja regularnie depiluję wąsik woskim u kosmetyczki i nie ma z tym żadnego
            problemu - włoski odrastają miękkie i w mniejszej ilości. Polecam tę metodę -
            przez całą podstawówkę i liceum słyszałam "ty masz wąsy!" i kiedy zaczęłam
            studia powiedziałm: dość. Na pierwszy raz to ciężko się przełamać, bo bałam się
            bólu, ale potem to już idzie jak z płatka i jestem przyzwyczajona że poboli
            przez 5 sekund i potem przestanie. Powodzenia!
              • kasia_kar Re: udaje ze nie ma problemu! 11.03.06, 15:58
                Przepraszam, że odpowiadam po tak długim czasie.

Według mnie depilacja woskiem nie sprawi, że owłosienie będzie ciemniejsze i
                grubsze. Według mnie jest delikatniejsze, a co do koloru to takie samo.
                Ja chodzę na wosk do kosmetyczki mniej więcej co 3 tygodnie, czasem rzadziej.
                  • crossi Re: udaje ze nie ma problemu! 04.04.06, 20:03
                    hej, ja nie rozjasnilam ani nie wydepilowalam.
                    wtedy po zalozeniu tego postu i po otrzymaniu info od was chcialam najpierw
                    rozjasnic potem depilowac i w koncu stanelo ze sobie rozjasnie...i dziekuje Bogu
                    ze tego nie zrobilam!!!!!!!!!!
                    bo.. na probe rozjasnilam sobie brzuch i rece! wlosy wydawalo mi sie ze juz nie
                    rosna a tu zaczely rosnac! i odrosty sie robilymoje pierwotnie centymetrowe
                    wlosy staly sie 2 centymetrowe. kolezanki smialy sie ze mam balejaz na rekach. z
                    brzuchem do samo. jak sobie powtorzylam rozjasnianie na brzuchu to takie mi
                    wlosy urosly ze moglam warkocze plesc i rzucac kochankowi przez okno zeby wszedl
                    do srodka:) przesadzam hehe:)
                    • rozaza Re: udaje ze nie ma problemu! 04.05.06, 09:56
                      ja miałam tak sammo już zwątpiłam czy t h.. mi się przez miesiąc tak posunął
                      czy co ale po tym jak rozjaśniłam ręce i brzuch włosów mam więcej i dłuższe dwa
                      razy . nie wiem co się dzieje. a może to od tabletek anty które biorę bo
                      słyszałam że gestageny zawarte w tabletkach anty mogą być zamieniane w
                      organiżmie do testosteronu...
                    • czarodziejka24 Postawiłam na wosk 09.06.06, 13:50
                      Ja przez 5 lat męczyłam się z okropnym ciemnym wąsem widac go na wszystkich
                      starych zdjęciach, aż w końcu wkurzyłam się i kupiłam rozjasniacz Sally Hansen i
                      było w sumie jeszcze gorzej bo wąsik był wrecz platynowy świecacy i szybko
                      odrastał i najgorsze widac było te odrosty i musiałam co tydzień znów odrastać.
                      Poszłam do kosmetyki na wosk i to było NAJLEPSZE co mogłam zrobić. Ciepły wosk
                      co 2 tygodnie włoski odrastały powoli nie kuły a jak odrosły za dużo a nie
                      miałam czasu albo pieniędzy iśc do kosmetyczki to rozjasniałam je i wogóle nie
                      było ic widać bo były króciutki i potem znów kosmtyczka i tak przez 3 miesiące.
                      Włosy na tyle się osłabiły, że teraz sama kupuje plastry wosku z Tanity i dwa
                      plasrty używam na tydzien. Sama wyrywam i nie mam śladu po włosach. Czasami to
                      męczące co tydzień, ale w sumie mogłabym co dwa ale ja mam fiła na pkt. tych
                      włosów.

Z brzuchem gorzej bo przez ten rozjasniac Sally Hansen to mam szczecine na maxa
                      i teraz od 2 tygodni przezuciłam się znów na plastry Tanity i jest lepiej
                      chociaz z brzuchem dłużej schodzi to woskowanie i musza być dłuższe włoski ale
                      przy opalonej lekko skórze nie bardzo je widać a ja naprawdę na brzuchu (od
                      klatki piersiowej do samego dołu mam czarne grupe włosy).

Najgorzej bo nie wiem co robić z baczkami przecież sama ich nie wyrwe woskiem a
                      pozatym ich nie będe wstanie kontrolowac nawet w lusterku cięzko zobaczyć i
                      tylko to mnie załamuje.

AAA nie radze usuwać włosy jakimiś kremami do usuwania Ja po nich miałam i
                      podrażnienie i później odrastała na maxa czarne i długie to było okropne.
                      Usunełam tak włosy wokół brodawek i teraz nie mogę sobie z nimi poradzić bo
                      przeciez nie będe ich wyrywać woskiem...........zastanawiam się czy facetom to
                      bardzo przeszkadza. i czy oni to traktują jako wielkie dziwanctwo (te włosy na
                      brodawkach). Jak byłam z chłopakiem pierwszy raz to było dośc ciemno ale nawet w
                      dotyku powinnien je wyczyć. Dziewczyny napiszcie jak facei reaguja na włosy
                      wokół brodawek ..... Mam je wyrywać..............?????????????

• czarodziejka24 Re: Postawiłam na wosk 11.06.06, 18:23
                          Sally Hansen jest rewelacyjna na króciutkie włoski i cienkie ale trzeba pilnowac
                          rozjasniania bo mogą wyjśc złote i rzucające się jeszcze bardziej w oczy.

A pozatym włos rozjaśniony rośnie tak samo na rękach czy na brzuchu jak i na
                          głowie więc szybko widac odrosty i podobno zostaje pobudzony i staje się
                          silniejszy przynajmniej tak u mnie było.
                          • dyzurna Re: Postawiłam na wosk 13.06.06, 15:05
                            mialam ten sam problem, z wasami cala podstawowke i srednia szkole marta czyli ja byla zawsze z wasami. studia tez przeszlam z wasami i balam sie je usunac , bo wszyscy powiedza "marta z wasami ogolila wasy ":( i co i na koniec studiow zrobilam to, woskiem wydepilowalam wasy i jak strasznie sie dobrze poczulam ze nie masz pojecia!!! studia dawno skonczylam i dalej wasy depiluje. wosk jest najlepszy poczujesz sie znakomicie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka