panna_tulipanna1
02.02.07, 20:39
bralam tabletki antykoncepcyjne przez 3 lata, miesiac temu je odstawilam (mam
zamiar zrobic polroczna przerwe), czuje sie bardzo dobrze
czy fakt, ze nie mam zadnych somatycznych dolegliowsci wskazuje na to, ze w
moim orgaznimie jest wszystko ok czy konieczne sa badania hormonalne? czy
zaburzenia hormonalne przekladaja sie na zle samopoczucie i daja jakies
objawy? jak to bylo u Was dziewczyny?
w ciagu brania tabletek robilam badania 4 razy i za kazdym razem wychodzily w
normie
dziekuje za odpowiedzi