Dodaj do ulubionych

Mam pytanie

02.02.07, 20:39
bralam tabletki antykoncepcyjne przez 3 lata, miesiac temu je odstawilam (mam
zamiar zrobic polroczna przerwe), czuje sie bardzo dobrze
czy fakt, ze nie mam zadnych somatycznych dolegliowsci wskazuje na to, ze w
moim orgaznimie jest wszystko ok czy konieczne sa badania hormonalne? czy
zaburzenia hormonalne przekladaja sie na zle samopoczucie i daja jakies
objawy? jak to bylo u Was dziewczyny?
w ciagu brania tabletek robilam badania 4 razy i za kazdym razem wychodzily w
normie

dziekuje za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • Gość: majka Re: Mam pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.07, 20:45
      znowu - źle się czuła, żle, dobrze się czuje- jeszcze gorzej
      • la_veuve_noire Re: Mam pytanie 02.02.07, 21:02
        To efekt demonizowania antykoncepcji hormonalnej, m.in. na tym forum.
        • Gość: panna_tulipanna1 Re: Mam pytanie IP: *.core.lanet.net.pl 02.02.07, 21:03
          wiec?
          • Gość: qqqq Re: Mam pytanie IP: *.icm.edu.pl 02.02.07, 22:31
            wiec WYLUZUJ!!!

            i nie szukaj dziury w calym!!!!
            • Gość: xxx Re: Mam pytanie IP: *.gorzow.mm.pl 02.02.07, 22:44
              HEH chyba od tego jest forum - forum wzajemnej pomocy a nie krytyki i jakis
              bezsensownych uwag nie na temat z Waszej strony
              • Gość: aaaaa Re: Mam pytanie IP: *.icm.edu.pl 02.02.07, 22:47
                a co ? mamy jej wspolczuc, ze sie dobrze czuje?

                niech idzie z tym problemem do lekarza - wysmieje ją!
    • Gość: erta Re: Mam pytanie IP: *.chello.pl 03.02.07, 19:31
      Nie piszesz co było powodem,że sięgnęłaś po antyki. Jeśli miałas schorzenie,
      które ustąpiło w czasie leczenia to należy jeszcze odczekać kilka miesięcy aby
      przekonać się czy problem nie wróci.
      Piszesz,że w czasie przyjmowania robiłas badania (hormonalne?)i wychodziły w
      normie co oznacza,że musiałaś przed ich przyjęciem mieć jednak jakieś niedobory?

      Odczekałabym z robieniem kolejnych badań hormonalnych przez kilka miesięcy aż
      organizm oswoi się z nową sytuacją, jajniki zaczną same pracować. Co nie
      przeszkadza zrobić cytologię, usg sutków i narządu rodnego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka