18.05.03, 19:12
Od prawie 2 lat zażywam Diane 35. Otrzymalam je od lekarza jako srodek
antykoncepcyjny i jednoczesnie jako lek na brzydka cere. Cera wyglada juz
idealnie, choc raz na jakis czas zdarzaja sie zaburzenia i cos wyskakuje.
Chetnie odstawilabym juz dianę (zamienila na inny srodek anty) ale bardzo
boję się o pogorszenie stanu cery. Slyszalam tez gdzies (nie od lekarza) ze
Dianę mozna stosować tylko określony czas (kilka miesiecy?)
jak to jest naprawde?
dziekuje i pozdrawiam
kroofka
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: diana35 21.05.03, 00:21
      Efekty stosowania diabne -zwłaszcza jeśli chodzi o nieprawidłowe owłosienie
      widoczne są po 3 latch, ale genralnie po tym okresie jeśli wszystko jestok
      mozna zmienić na inne bardziej zrównowazone pigułki antykoncepcyjne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka