kamilasniezek
18.05.03, 19:12
Od prawie 2 lat zażywam Diane 35. Otrzymalam je od lekarza jako srodek
antykoncepcyjny i jednoczesnie jako lek na brzydka cere. Cera wyglada juz
idealnie, choc raz na jakis czas zdarzaja sie zaburzenia i cos wyskakuje.
Chetnie odstawilabym juz dianę (zamienila na inny srodek anty) ale bardzo
boję się o pogorszenie stanu cery. Slyszalam tez gdzies (nie od lekarza) ze
Dianę mozna stosować tylko określony czas (kilka miesiecy?)
jak to jest naprawde?
dziekuje i pozdrawiam
kroofka