Gość: Saba
IP: *.dip.t-dialin.net
29.11.01, 19:40
Czy Pani Doktor poleca noszenie wkladek, czy lepiej
raczej czesciej zmieniac bielizne?
Slyszalam opinie, ze pranie bielizny w zwyklym proszku
moze spowodowac drozdzyce.Czy lepiej jest w zwiazku z
tym uzywac wkladki?