IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.01, 19:40
Czy Pani Doktor poleca noszenie wkladek, czy lepiej
raczej czesciej zmieniac bielizne?
Slyszalam opinie, ze pranie bielizny w zwyklym proszku
moze spowodowac drozdzyce.Czy lepiej jest w zwiazku z
tym uzywac wkladki?
Obserwuj wątek
    • monika.antepowicz Re: drozdzyca 30.11.01, 13:07
      wedeług mnie wkładki powoduj odparzenia i podraznienia. Ja uwazam, że lepiej
      czesciej zmieniac bawełnianą bieliznę niz stosowac władki.MA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka