Gość: justyna
IP: 213.17.223.*
14.06.07, 15:18
Cześć. Od dwóch dni mam obfite upławy o konsystencji takiej nazwałabym
twarożkowej,a przy tym odczuwam silne swędzenie. Do lekarza wybieram się
dopiero w przyszłym tygodniu, ale chciałabym już coś wiedzieć więcej na temat
moich dolegliwości. Wiem, że ten temat na pewno juz był poruszany na forum,
ale wtedy mnie to nie dotyczyło, więc nic nie czytałam, a teraz żałuję. Czy
można kupić coś na tą dolegliwość bez recepty? Z góry dziękuję bardzo za
odpowiedzi.