04.09.03, 18:25
temperatura spadła nieznacznie tzn. z 37,1 do 39,95.2 dni wcześniej czułam
objawy zblizajacej sie miesiączki - ból podbrzusza oraz piersi.Dziasiaj
powinnam dostać okres. dzisiaj tych objawów nie ma, tylko mam troche wrazliwe
piersi. Czy może jestem w ciąży???????
Obserwuj wątek
    • grrrrw Re: ciąża 04.09.03, 19:26
      Trudno cos powiedzic bez analizy przynajmniej jednego wykresu, ale według mnie
      to jeszcze nie spadek. Może jestes juz mama a może nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka