lucy20
04.09.03, 18:25
temperatura spadła nieznacznie tzn. z 37,1 do 39,95.2 dni wcześniej czułam
objawy zblizajacej sie miesiączki - ból podbrzusza oraz piersi.Dziasiaj
powinnam dostać okres. dzisiaj tych objawów nie ma, tylko mam troche wrazliwe
piersi. Czy może jestem w ciąży???????