magda010
24.09.03, 14:20
Biore luteine od 16 do 25 dnia cyklu, po odstawieniu tabletek. Czy w czasie
przyjmowania luteiny jest mozliwa owulacja? Czy tez jej przyjmowanie ja
hamuje i nie ma mozliwosci zajscia w ciaze? Poza tym, czy mozna mierzyc
temperature w tych dniach, ktore poprzedzaja brania luteiny? Czyli do 16 dnia
cyklu. Czy pomiary nie beda zafalszowane?