Dodaj do ulubionych

pytanie o luteine

24.09.03, 14:20
Biore luteine od 16 do 25 dnia cyklu, po odstawieniu tabletek. Czy w czasie
przyjmowania luteiny jest mozliwa owulacja? Czy tez jej przyjmowanie ja
hamuje i nie ma mozliwosci zajscia w ciaze? Poza tym, czy mozna mierzyc
temperature w tych dniach, ktore poprzedzaja brania luteiny? Czyli do 16 dnia
cyklu. Czy pomiary nie beda zafalszowane?
Obserwuj wątek
    • maj03 Re: pytanie o luteine 24.09.03, 21:26
      Ja moge ci tylko powiedziec tyle ze ja podczas brania luteiny zaszlam "
      niechcacy" w ciaze, jak sie okazalo ginekolog nie uprzedzil mnie ze jest to
      srodek wspomagajacy zaplodnienie i tak pojawila sie Maja...
      Na wiecej pytan nie odpowiem bo najzwyczajniej w swiecie nie wiem , ale wiem po
      sobie , ze mi sie wszystko rozregulowalo i metody naturalne zawiodly.
      Pozdrawiam
      • krztyna Re: pytanie o luteine 25.09.03, 08:32
        Luteina wspomaga drugą fazę cyklu, ponadto podnosi nieco temperaturę ciała.
        Myślę jednak, że warto mierzyć temperaturę. Jeśli wpiszesz od kiedy bierzesz
        liteinę i obserwujesz dodatkowe objawy, to przyjmowanie jej nie utrudni Ci
        bardzo obserwacji.
        Luteina nie hamuje jajeczkowania.
    • monika.antepowicz Re: pytanie o luteine 26.09.03, 17:01
      Luteina nie hamuje owulacji, ale poniewaz jest to progesteron więc powoduje
      wzrost podstawowej temperatury ciała

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka