Dodaj do ulubionych

test ciązowy

IP: *.punkt.pl 22.09.08, 10:12
Czy test zrobiony miesiac po stosunku, a 3 tyg po terminie spodziewanej
miesiaczki jest wiarygodny i pewny? Szczegolnie gdy byl on juz 2 testem, ktory
wyszedl negatywnie. Wczesniejszy byl robiony tydzien po dniu spodziewanej
miesiaczki
Obserwuj wątek
    • Gość: ela Re: test ciązowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.08, 11:21
      ten okres wystapil tak?
      to wiarygodny i pewny wink
      • Gość: ciekawa Re: test ciązowy IP: *.punkt.pl 23.09.08, 09:34
        Nie, okres nie wystapil. Mialam tylko plamienie, ktore trwalo 11 dni. A te oba
        testy robilam, jak juz sie to plamienie skonczylo. O teraz czekam na kolejna
        miesiaczke, ktora powinnam dostac za jakies 2 dni... Dlatego sie zastanawialam,
        czy te testy są wiarygodne smile
    • zuzka4063 Re: test ciązowy 22.09.08, 11:37
      Jak najbardziej wiarygodny
    • lilith76 Re: test ciązowy 22.09.08, 12:20
      Tak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka