Gość: ciekawa
IP: *.punkt.pl
22.09.08, 10:12
Czy test zrobiony miesiac po stosunku, a 3 tyg po terminie spodziewanej
miesiaczki jest wiarygodny i pewny? Szczegolnie gdy byl on juz 2 testem, ktory
wyszedl negatywnie. Wczesniejszy byl robiony tydzien po dniu spodziewanej
miesiaczki